Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Pôžitok z grilovania s WMF.

Grilovanie je zavedenou súčasťou nášho voľného času a kultúry stolovania. Čo začalo prípravou pokrmov pomocou najjednoduchších nástrojov, sa vyvinulo v spoločný, všetkými milovaný pôžitok z varenia. Vitajte na krátkej ceste svetom grilovania s WMF.

Perfektná príprava
 
Po vybratí z obalu by malo byť mäso vždy opláchnuté pod studenou vodou a potom usušené papierovou utierkou. Týmto spôsobom odstránite všetky choroboplodné zárodky a väčšinu kyseliny mliečnej, čo môže niekedy pôsobiť nepríjemné kovové/kyslé aróma.

image-06_9029_6030_500.jpg
Podľa vašej chuti!
 
Nech máte radi steak akokoľvek, ak je správne spracovaný a pripravený, zachováva si svoju štruktúru a vôňu a - hlavne - zostáva šťavnatý!

Záruka skvelej chuti - Tipy a nápady

image.png
Vynikajúce grilovanie bez námahy
 
Jednoducho grilujte, kdekoľvek chcete, s kontaktným grilom WMF Profi Plus Perfection. Ešte nikdy to nebolo tak pohodlné a jednoduché.

multimedia-04_1556_0011_500.jpg
Aj keď nemáte balkón alebo záhradu, autentické grilovanie si nemusíte nechať ujsť - naopak: s kontaktným grilom WMF Profi Plus Perfection máte ešte viac možností. Jednoducho v manuálnom režime grilujte, čo chcete a ako chcete. Alebo grilujte pomocou veľmi presných automatických programov, ktoré sú ovládané senzorom a šité na mieru každému jedlu.

image.png
Dozvedieť sa viac: Kontaktný gril WMF Profi Plus Perfection

image-04_1556_0011_401.jpg
Objavte recepty: Kniha receptov

Promo akcia: darček zdarma ku kontaktnému grilu WMF Profi Plus Perfection 

Zakúpte kontaktný gril WMF Profi Plus Perfection a využite jedinečné šance získať WMF steakové príbory zadarmo!

bannery wmf grill+ příbory SK pp 1280x350.jpg