Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

WMF Fusiontec a Profi Resist dobývajú rúru.

Pekáče v niekoľkých veľkostiach, padnúce servírovacie podstavce z duba a pokrievky na mieru poskytujú základ pre nový modulárny systém v kolekcii riadu WMF. Pekáče sú súčasťou série WMF Fusiontec a Profi Resist, servírovacie podstavce a pokrievky možno použiť u oboch radov. Pekáče vynikajú extrémne vysokou odolnosťou a trvanlivosťou, účinne zabraňujú zachytávaniu potravín a sú vysoko tepelne odolné a multifunkčné.

image.png
Pekáč s pokrievkou WMF Fusiontec

Krásne tvarovaný pekáč WMF Fusiontec zaujme rýchlou vodivosťou tepla, vysokou schopnosťou teplo rovnomerne rozdeliť a dlho udržať, vďaka čomu bez námahy spĺňa najnáročnejšie požiadavky profesionálnych kuchárov. Extrémna tepelná odolnosť až 450°C (bez pokrievky) znamená, že ho možno použiť aj na varnej doske alebo dokonca na grile. Pokrievka je vyrobená z tepelne odolného skla a prvotriedneho silikónu a odolá teplotám až do 200°C. 30-ročná záruka.*
image.png
Multifunkčný pekáč 3v1 WMF Fusiontec (Teppanyaki)

Japonský spôsob prípravy mäsa, rýb, zeleniny a morských plodov rýchlym a veľmi jednoduchým spôsobom si získava čoraz viac fanúšikov po celom svete. Teppanyaki pekáč je tepelne odolný až do 450°C a je vhodný pre použitie na varnej doske alebo na grile. 30-ročná záruka.*

image.png
MODULÁRNY SYSTÉM

Pokrievka na pekáč 2v1 v dvoch veľkostiach

Vyrobená zo skla a silikónu so širokým protišmykovým povrchom. Vhodná pre všetky pekáče WMF Fusiontec a Profi Resist. S praktickou funkciou 2v1 pre najlepšie výsledky varenia a vzduchotesné skladovanie. Jednoduché a pohodlné čistenie v umývačke.
 
Pekáč WMF FUSIONTEC s dreveným servírovacom podstavcom v dvoch veľkostiach

Vyrobený z prakticky nezničiteľného, ​​extrémne odolného materiálu WMF Fusiontec, ktorý vyniká vynikajúcou tepelnou vodivosťou a retenciou. Neporézny povrch, odolný proti poškriabaniu a oderu, sa ľahko čistí - v prípade potreby ho možno umývať v umývačke. Súčasťou balenia je servírovací podstavec z dubového dreva. K dispozícii vo veľkostiach M a L. 30-ročná záruka.*
 
Pekáč Profi Resist v troch veľkostiach

Vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, doplnený vynikajúcim nepriľnavým povrchom PermaDur, ktorý je účinne chránený štruktúrou v tvare včelieho plástu, odolné proti poškriabaniu. Ergonomické hrany umožňujú bezpečnú manipuláciu aj s rukavicami. Dostupné vo veľkostiach S, M a L. Odolná kvalita s 5-ročnou zárukou.
 
Servírovací podstavec v dvoch veľkostiach

Ideálny podstavec pre pekáče WMF Fusiontec a Profi Resist vo veľkostiach M a L, ktorý pri stole elegantne kombinuje estetiku s praktickosťou. Vyrobené z odolného naolejovaného duba.

image.png
*30-ročná záruka je garantovaná na vnútorný a vonkajší Fusiontec materiál. Záruka sa vzťahuje len na správne používanie podľa podmienok. Detailnejšie ustanovenia o rozsahu záručného vyhlásenia a riadnom používaní nájdete v návode na použitie priloženom u výrobkov.