Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Promo akcia: darček zdarma k spotrebičom WMF Lono

Máte v kuchyni alebo v pracovni nevzhľadné predlžovacie šnúry, rôzne rozdvojky a v nich rad USB nabíjačiek? Chceli by ste ich lepšie usporiadať? Máme pre Vás riešenie!

Stačí, keď v období od 1. januára do 31. decembra 2022 zakúpite niektorý z domácich spotrebičov WMF Lono a získate multifunkčný predlžovací kábel WMF Ambient. Elegantné telo s krytom z nehrdzavejúcej ocele a individuálne nastaviteľným osvetlením nielen, že dobre vyzerá, ale vďaka trom zásuvkám a dvoma USB portom pre nabíjanie je aj vysoko funkčný.

04_1904_0011_600.jpg

Čo musíte urobiť, aby ste dostali darček?

1. U vybraných predajcov zakúpte v období od 1.1.2022 do 31.12.2022 spotrebič WMF Lono.

2. Na tejto stránke https://promo.wmfsk.sk vyplňte registračný formulár. Budete požiadaní o screen alebo fotku Vašej účtenky so zakúpeným výrobkom radu WMF Lono, informáciu o miestu nákupu a tiež o informácie, kam Vám darček máme zaslať.

3. Po odoslaní formulára Vám pošleme e-mail, v ktorom skontrolujete Vami zadané údaje a potvrdíte ich správnosť. Bez tohto potvrdenia sa Vaša požiadavka po 24 hodinách zmaže.

4. A máte hotovo. Darček Vám odošle WMF na uvedenú adresu do 14-tich dní od prijatia žiadosti.

Zoznam predajcov nájdete tu:  Kde zakúpiť spotrebič WMF Lono?

Akcia sa týka týchto spotrebičov: