Spoločnosť WMF používa cookies, aby mohla najlepšie prispôsobiť webové stránky potrebám našich návštevníkov. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s tým, že súbory cookie budú uložené v počítači.
Ďalšie informácie: Vyhlásenie o ochrane súkromia

Príbory Ambiente 66ks

Samozrejme, že táto sada je pre veľké stolovanie. Ponúka príbory pre dvanásť ľudí - lyžicu, vidličku, nôž, vidličku na múčnik a čajovú lyžičku. Obsahuje tiež užitočné doplnky, ako dvojdielny šalátový príbor, predkladaciu lyžicu, predkladaciu vidličku, lopatku na tortu a naberačku. Súprava je samozrejme k dispozícii v rôznych prevedeniach WMF, môže byť rozšírená o zodpovedajúce príslušenstvo a vďaka svojej kvalite bude rovnako krásna ako stály spoločník.

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

V tomto príboru sa spájajú protiklady: vrchná časť je útla a jemne klenutá, zatiaľ čo koniec je široký a plochý. Plasticky zdôraznený prechod pôsobí ako dekoratívny prvok. Okrem týchto dizajnových vlastností sa príbory vyznačujú tiež prepracovaným spracovaním materiálu. Sú vyrobené z leštenéhoCromargan protect®, čo znamená, že sú extrémne odolné proti poškriabaniu a preto vyzerajú aj po rokoch ako nové. Vďaka svojej jednoduchosti je tento model, ktorý navrhol dizajnér Peter Ramminger, vhodný pre každodenné použitie a štýlovo doplní akýkoľvek stôl. 

  • Ergonomický dizajn pre najvyšší možný komfort - každý príbor je dokonale vyvážený pre pohodlnú manipuláciu. 
  • Cromargan protect® - inovatívne technológie pre trikrát tvrdší povrch príborov. Extrémne odolné proti poškriabaniu a opotrebovaniu.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke. 

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1228006341
EAN 4000530687692
Značka WMF
Farba nerez
Rad Ambiente
Množstvo v balení (ks) 66
Obsah balenia 12x lyžica, 12x vidlička, 12x nôž, 12x lyžička, 12x dezertná vidlička, 2x servírovacia lyžica, 1x šalátová vidlička, 1x servírovacia vidlička, 1x naberačka, 1x lopatka na tortu
Hlavný materiál Cromargan protect®
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Návrhár WMF Atelier (Peter Ramminger)