Spoločnosť WMF používa cookies, aby mohla najlepšie prispôsobiť webové stránky potrebám našich návštevníkov. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s tým, že súbory cookie budú uložené v počítači.
Ďalšie informácie: Vyhlásenie o ochrane súkromia

Blok s nožmi Classic Line 7ks

Či už ste amatér alebo profesionálny šéfkuchár, či vegetarián alebo milovník mäsa, či máte veľa či málo miesta v kuchyni - blok na nože pre vás bude najlepším a najbezpečnejším riešením pre uskladnenie týchto kvalitných nožov. Nože tak budú vždy po ruke a zachovajú si maximálnu ostrosť. Blok je vybavený nožom na mäso, nožom na chlieb, nožom na prípravu, steakovým nožom, nožom na zeleninu a ocielkou.

Popis produktu

Kolekcia nožov Classic Line je perfektná pre mladých zakladateľov domácností - ponúka moderný dizajn, široký výber a dobrú kvalitu za rozumnú cenu. Rovnako ako všetky WMF nože, sú nože z radu Classic Line vyrobené zo špeciálne kovanej ocele s vysokou ostrosťou. Rukoväte z vysoko kvalitného plastu sú skrášlené nitmi z nehrdzavejúcej ocele a zaisťujú bezpečný úchop. Vďaka bezšvovému spracovaniu sa ľahko čistia a tým pádom sú extrémne hygienické. Táto kolekcia je ideálna pre začiatočníkov, pretože ponúka široký sortiment pre všetky účely - na prípravu a krájanie v rôznych dĺžkach, na zeleninu, mäso, steaky alebo chlieb. 

  • Obsahuje: 1x blok na nože, 1x nôž na mäso 20 cm, 1x nôž na chlieb 21 cm, 1x nôž na prípravu 14 cm, 1x steakový nôž 11 cm, 1x nôž na zeleninu 8 cm, 1x ocielka 29 cm. 
  • Materiál: čepeľ zo špeciálnej nehrdzavejúcej ocele. Rukoväť vyrobená z vysoko kvalitného plastu, blok z brezy. 
  • Ergonomicky tvarovaná rukoväť a dokonale vyvážená váha čepele a rukoväte pre pohodlnú manipuláciu. 
  • Čistenie nožov: ručné umývanie. 

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1874706030
EAN 4000530562807
Značka WMF
Farba Čierna
Rad Classic Line
Množstvo v balení (ks) 7
Obsah balenia 1x blok na nože, 1x nôž na mäso 20 cm, 1x nôž na chlieb 21 cm, 1x nôž na prípravu 14 cm, 1x steakový nôž 11 cm, 1x nôž na zeleninu 8 cm, 1x ocielka 29 cm
Starostlivosť o výrobky ručné umývanie
Sekundárny materiál breza
Návrhár WMF Atelier (Peter Bäurle)
Hlavný materiál špeciálna nehrdzavejúca oceľ