Blok s nožmi Grand Class 6ks

Blok na nože je užitočným doplnkom každej kolekcie nožov. Navyše ide o bezpečnú a praktickú formu skladovania. WMF ponúka bloky na nože v rôznych prevedeniach: vyrobených z dreva alebo nehrdzavejúcej ocele. Všetky modely sú flexibilné a je možné ich použiť pre akýkoľvek typ noža. Bloky na nože WMF sú k dispozícii prázdne alebo vybavené nožmi z kolekcií Chef's Edition, Grand Gourmet, Grand Class, Spitzenklasse Plus a Kineo. Nech už si vyberiete akýkoľvek, blok na nože bude dokonalým spôsobom, ako chrániť vaše nože a zaistiť, aby boli vždy po ruke.

Produkt si môžete kúpiť aj od našich partnerov

Popis produktu

Dotyk nostalgie spojený s najmodernejším spracovaním - to zhŕňa rad WMF Grand Class. Dizajn rukovätí s nitmi z nehrdzavejúcej ocele pripomína tradičné remeselné spracovanie z minulosti a zaručuje optimálnu hygienu, ergonomický tvar potom pohodlnú a bezpečnú manipuláciu. Podpera slúži k ochrane prstov pri krájaní. Rovnako ako všetky WMF nože sú aj nože radu Grand Class vyrobené zo špeciálnej nehrdzavejúcej ocele, kovanej po celej jej dĺžke. Technológia Performance Cut poskytuje čepeliam výnimočnú, dlhodobú ostrosť.

  •  Obsahuje: 1x blok na nože, 1x nôž na mäso 20 cm, 1x nôž na chlieb 19 cm, 1x nôž šéfkuchára 20 cm, 1x nôž na zeleninu 9 cm, 1x nožnice.
  • Materiál: kovaná čepeľ zo špeciálnej nehrdzavejúcej ocele. Rukoväť vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele Cromargan® 18/10.
  • Blok na nože s vložkou FlexTec na bezpečné skladovanie všetkých typov a tvarov nožov a nožníc. Vlnitá lamelová konštrukcia s optimálnym uchytením pojme až 15 nožov.
  • Technológia Performance Cut: V tomto jedinečnom postupe podrobujeme čepele presne riadenému tepelnému spracovaniu, ktoré optimalizuje vnútornú štruktúru oceľovej čepele. Každá jednotlivá čepeľ je následne meraná laserom, aby sa určil perfektný uhol brúsenia, a potom je brúsená robotom, aby získala uhol s doteraz nedosiahnutou ostrosťou. To je WMF Performance Cut - pre vynikajúcu a dlhotrvajúcu ostrosť.
  • Ergonomicky tvarovaná rukoväť a dokonale vyvážená váha čepele a rukoväte pre pohodlnú manipuláciu.
  • Čistenie nožov: ručné umývanie.
  • Vyrobené v Nemecku: nôž v prémiovej kvalite.

blok-s-nozmi-grand-class-6ks-www.wmfsk.sk-1.jpg

blok-s-nozmi-grand-class-6ks-www.wmfsk.sk-2.jpg

blok-s-nozmi-grand-class-6ks-www.wmfsk.sk-3.jpg

blok-s-nozmi-grand-class-6ks-www.wmfsk.sk-4.jpg

blok-s-nozmi-grand-class-6ks-www.wmfsk.sk-5.jpg

blok-s-nozmi-grand-class-6ks-www.wmfsk.sk-6.jpg

blok-s-nozmi-grand-class-6ks-www.wmfsk.sk-7.jpg

blok-s-nozmi-grand-class-6ks-www.wmfsk.sk-8.jpg

blok-s-nozmi-grand-class-6ks-www.wmfsk.sk-9.jpg

blok-s-nozmi-grand-class-6ks-www.wmfsk.sk-10.jpg

blok-s-nozmi-grand-class-6ks-www.wmfsk.sk-11.jpg

blok-s-nozmi-grand-class-6ks-www.wmfsk.sk-12.jpg

blok-s-nozmi-grand-class-6ks-www.wmfsk.sk-13.jpg

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1882149992
EAN 4000530738448
Značka WMF
Farba nerez, čierná
Rad Grand Class
Množstvo v balení (ks) 6
Obsah balenia 1x blok na nože, 1x nôž na mäso 20 cm, 1x nôž na chlieb 19 cm, 1x nôž šéfkuchára 20 cm, 1x nôž na zeleninu 9 cm, 1x nožnice
Starostlivosť o výrobky ručné umývanie
Vyrobené v Nemecko
Hlavný materiál špeciálna kovaná oceľ

Môžete nám pomôcť s webovou stránkou?

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázať všetko
Povoliť všetko