Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Bylinková záhrada Gourmet - 3 samozavlažovacie kvetináče

S touto bylinkovou záhradkou si môžete ľahko pestovať čerstvé bylinky sami, pretože WMF vybavilo túto mini-záhradku automatickým zavlažovacím systémom. A funguje to takto: do nerezových kvetináčov zasadíte bylinky, ako je napríklad bazalka, petržlen alebo koriander. Tieto kvetináče usadíte do plastovej nádrže na vodu, ktorá je zakrytá odnímateľným vekom. Vnútri sú rastliny cez špeciálny knôt pravidelne zásobované vodou, takže nemusíte kontrolovať vlhkosť zeminy. Ak chcete záhradku doplniť vodou, jednoducho otvorte odnímateľné veko.

Kúpiť výrobok u:

Varianty produktu

Popis produktu

Rad Gourmet ponúka všestranné kuchynské výrobky v elegantnom dizajne, ktoré by určite nemali chýbať vo vašej výbave - či už potrebujete krájač na vajcia, škrabku, lis na cesnak alebo napríklad paličku na mäso. Skvelá kvalita je dosiahnutá vďaka výrobe z nehrdzavejúcej ocele Cromargan®. Títo kuchynskí pomocníci sú robustní, odolní a ľahko sa o nich stará. 

  • Materiál: kvetináče vyrobené z nehrdzavejúcej ocele Cromargan® 18/10, zavlažovací systém z plastu. 
  • Čistenie: kvetináče možné umývať v umývačke, zavlažovací systém odporúčame mať ručne. 

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 641306040
EAN 4000530681348
Značka WMF
Farba nerez, biela
Výška (cm) 12.5
Šírka (cm) 12.5
Rad Gourmet
Množstvo v balení (ks) 3
Obsah balenia 3x kvetináč, 1x nádrž na vodu, 1x veko
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky ručné umývanie
Dĺžka (cm) 36
Priemer (cm) 10.8
Návrhár Jan Christian Delfs