Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Čajová súprava SmarTea

S WMF čajovou sadou si môžete čajový večierok vychutnať kedykoľvek počas dňa: kanvica, sitko aj ohrievač sú dokonale prispôsobené a zaistia z čaju to najväčšie potešenie. Nasypte čajové lístky do sitka, zalejte horúcou vodou a nechajte zmes lúhovať. Medzitým zapáľte sviečku v ohrievači a počkajte, než sa čaj vylúhuje. Pite tak často, ako chcete: čaj zostane teplý na niekoľko hodín.

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

Harmonický dizajn a vysoko kvalitné materiály: kolekcia SmarTea ohromí nielen milovníkov čaju. Kanvica z tepelne odolného skla, matná pokrievka z nehrdzavejúcej ocele a ohrievač tvoria nádherný skvost. Sitko z nehrdzavejúcej ocele Cromargan® môže byť odňaté pre naplnenie, zavesené na pokrievku a po vyluhovaní jednoducho odňaté - pokrievka vďaka silikónovému tesniacemu krúžku pevne dosadne na kanvicu.

  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10, sklo. 
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke. 

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 631096030
EAN 4000530393708
Značka WMF
Farba nerez
Výška (cm) 20
Rad SmarTea
Množstvo v balení (ks) 3
Obsah balenia 1x kanvica, 1x sitko, 1x ohrievač
Hlavný materiál sklo
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Kapacita (l) 1
Návrhár Metz & Kindler Produktdesign
Sekundárny materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10