Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Čašnícky nôž Clever & More

Čašnícky nôž je praktickým a všestranným nástrojom každého someliera. Má malú čepeľ na rezanie a odstraňovanie fólie okolo úzkeho hrdla fľaše vína. Nôž disponuje tiež vývrtkou a otváračom na fľaše. Po vyklopení je vývrtka v pravom uhle, takže máte perfektnú rukoväť, pomocou ktorej môžete zátku vytiahnuť.

Popis produktu

Názov hovorí za všetko: WMF rad Clever & More ponúka malých a chytrých pomocníkov pre bar. Výrobky z tohto radu sú užitočné a majú moderný dizajn, napríklad vývrtky, lieviky na víno a uzávery na fľaše. Okrem toho obsahuje rad tiež vybrané poháre. Ich dizajn je elegantný a zosilnená dna zdôrazňujú, že sú poháre Clever & More určené na prípravu koktailov alebo iných miešaných nápojov.

  • Čašnícky nôž 3v1: vývrtka, rezačka fólie a otvárač na fľaše.
  • Bezproblémové odstránenie dlhých zátok pomocou dvojstupňové pákové vývrtky.
  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, odolná voči kyselinám, korózii a extrémne odolná proti poškriabaniu. 

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 658136030
EAN 4000530592248
Značka WMF
Farba nerez
Rad Clever & More
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x čašnícky nôž
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Dĺžka (cm) 10