Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Cedidlo Gourmet Ø 16 cm

Pre milovníkov kvalitného dizajnu: elegantné a odolné cedidlá od WMF sú mimoriadne univerzálne. Môžete ich použiť na umývanie šalátu, zeleniny a ovocia, alebo prípadne scediť vodu z cestovín alebo zemiakov. Tieto kvalitné cedníky sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, ľahko sa čistia a udržujú svoj tvar aj pri častom používaní.

Kúpiť výrobok u:

Varianty produktu

Popis produktu

Rad Gourmet ponúka všestranné kuchynské výrobky v elegantnom dizajne, ktoré by určite nemali chýbať vo vašej výbave - či už potrebujete krájač na vajcia, škrabku, lis na cesnak alebo napríklad paličku na mäso. Skvelá kvalita je dosiahnutá vďaka výrobe z nehrdzavejúcej ocele Cromargan®. Títo kuchynskí pomocníci sú robustní, odolní a ľahko sa o nich stará. 

  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná pre umývanie v umývačke, odolná voči kyselinám, korózii a extrémne odolná proti poškriabaniu.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 0645189990
EAN 4000530529855
Značka WMF
Farba nerez
Rad Gourmet
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x cedidlo
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Dĺžka (cm) 33.5
Priemer (cm) 16