Spoločnosť WMF používa cookies, aby mohla najlepšie prispôsobiť webové stránky potrebám našich návštevníkov. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s tým, že súbory cookie budú uložené v počítači.
Ďalšie informácie: Vyhlásenie o ochrane súkromia

Cestovný termohrnček Impulse meděný

Namiesto popíjania kávy alebo čaju z papierového téglika, využite udržateľnú alternatívu v podobe WMF cestovných termohrnčekov radu Impulse, vďaka ktorým si svoj obľúbený nápoj vychutnáte horúci a štýlový. Tvar hrnčeka s objemom 0,3 litra je moderný, rovnako ako farebné variácie v matnej čiernej, nerezovej a medenej. Inteligentné 360 ° otváranie zaistí pitie z akejkoľvek časti hrnčeka a súčasne minimalizuje riziko poliatiu. WMF izolačné hrnčeky sú nutnosťou a súčasne štýlovým spoločníkom v každodennom živote.

Popis produktu

Telefonovanie, čítanie, jedlo, pitie: pretože sme oveľa mobilnejší ako kedykoľvek predtým, stále častejšie vyhľadávame všetky naše obľúbené radosti i mimo domova - najmä kávu. A namiesto uspokojenia z papierových šálok ponúka WMF rad Impulse. Izolačné hrnčeky sú skvelou alternatívou k vychutnaniu obľúbeného nápoja kedykoľvek a kdekoľvek. Majú moderný dizajn a sú dostupné aj vo farbách nehrdzavejúcej ocele, medi a čiernej. 

  • Tesný uzáver zaisťuje dobré utesnenie aj na cestách. 360° otváranie umožňuje piť nápoj z akéhokoľvek bodu. 
  • Dvojstenná izolačná vložka vyrobená z nehrdzavejucej ocele udržuje nápoje 6h teplé a 12h studené.
  • Objem: 0,3 litra. 
  • Uzáver možno ľahko rozobrať a umyť. 
  • Nízka výška 14 cm - zmestí sa do každého kávovaru určeného pre domácnosť.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 0690636600
EAN 4000530703910
Značka WMF
Výška (cm) 14
Farba meděná
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x cestovný termohrnček
Rad Impulse
Sekundárny materiál plast
Návrhár Jan Christian Delfs
Kapacita (l) 0.3