Spoločnosť WMF používa cookies, aby mohla najlepšie prispôsobiť webové stránky potrebám našich návštevníkov. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s tým, že súbory cookie budú uložené v počítači.
Ďalšie informácie: Vyhlásenie o ochrane súkromia

Čínsky sekáčik na mäso Kineo 17 cm

Ako názov napovedá, čínsky sekáčik na mäso je určený na prípravu ázijských pokrmov. Nakoniec však dokáže ešte oveľa viac. Vďaka všestrannosti a dobrým krájacím vlastnostiam začína byť tento exotický model čoraz viac využívaný profesionálnymi i amatérskymi kuchármi po celom svete. Čínsky sekáčik vyzerá ako sekera. Použite ho k ľahkému deleniu väčších kusov mäsa alebo sekanie šliach a kostí. A ešte viac: predná časť čepele je extrémne ostrá a vďaka tomu ju často používajú profesionálni aj amatérski kuchári na spracovanie rýb a mäsa. Výkonný nôž, ktorý obohatí vašu sadu nožov a ponúkne vám nové spôsoby prípravy.

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

Kvalita sa schádza s dizajnom - nová dizajnová rada Kineo kombinuje estetiku, funkčnosť a najvyššie štandardy kvality. Inšpirovaná modernou architektúrou a hraním s kontrastmi, kombinuje vizuálnu sofistikovanosť s nadčasovou krásou. Nový rad nožov zaujme moderným elegantným vzhľadom, ktorý je dokonale doplnený ergonomicky tvarovanými plastovými rukoväťami, takže nože pohodlne padnú do ruky. Rad nožov Kineo zahŕňa celkom 9 rôznych nožov - od bežných všestranných nožov po nôž šéfkuchára a čínske sekáčiky. Hoci sú jednotlivé tvary čepelí veľmi odlišné, vlastnosti špeciálne kalenej nehrdzavejúcej ocele sú vynikajúce.

  • Dĺžka čepele 17 cm. 
  • Materiál: čepeľ zo špeciálnej nehrdzavejúcej ocele. Rukoväť vyrobená z vysoko kvalitného plastu.
  • Performance Cut: technológia pre mimoriadne dlhotrvajúcu ostrosť. 
  • Kinetický ergonomický dizajn s kvalitnými pätkami z nehrdzavejúcej ocele zaisťuje pohodlné uchopenie a vyvážený pocit.
  • Čistenie noža: ručné umývanie. 
  • Vyrobené v Nemecku: nôž v prémiovej kvalite.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1896216032
EAN 4000530716781
Značka WMF
Farba nerez, čierna
Rad Kineo
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x čínsky sekáčik na mäso 17 cm
Starostlivosť o výrobky ručné umývanie
Vyrobené v Nemecko