Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Coffeepress Kult

Populárna a jednoduchá metóda prípravy kávy. Postup: do sklenenej nádoby pridajte hrubo namletú kávu. Príliš jemne namletá káva môže upchať filter a pri stlačení spôsobiť veľký tlak. Kávu zalejte horúcou vodou, nie vriacou. V hornej časti nádoby by mal zostať priestor cca 3 cm. Káva by sa takto mala lúhovať najmenej 4 minúty. Menšou silou nakoniec zatlačte filter nadol a vychutnajte si svoju čerstvo pripravenú kávu.

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

Každý, kto chce byť pri raňajkách obklopený puristickým dizajnom, bude milovať rad WMF Kult. Nadčasový klasický dizajn je charakterizovaný čistými a jednoduchými tvarmi, v ktorých priame línie končia v jemných krivkách. Vysoko kvalitná matná nehrdzavejúca oceľ Cromargan® dáva výrobkom dlhú životnosť. Takto sú raňajky zábavné! 

  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná pre umývanie v umývačke, odolná voči kyselinám, korózii a extrémne odolná proti poškriabaniu. 
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke. 

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 630796030
EAN 4000530493682
Značka WMF
Farba nerez
Rad Kult
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x coffeepress
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Návrhár Sebastian Bergne