Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Cukornička Barista

Cukornička má podobný tvar ako šálky na kávu tejto rady, takže dokonale zapadá do celkového vzhľadu. Viečko je vyrobené z leštenej nehrdzavejúcej ocele Cromargan® a má uprostred zarážku, ktorá je pre kolekciu typická a vytvára jednotný dizajn. Cukornička pojme až 130 g cukru. Rukoväť lyžičky prechádza bočným otvorom na okraji porcelánu, ktorý možno použiť aj k výdaju cukru.

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

S kolekciou WMF Barista bude vaša prestávka na kávu štýlovým potešením. Pretože rovnako ako ku každému vínu existuje ten pravý pohár, Barista má pre každú kávovú špecialitu perfektnú šálku. Tvar, hrúbka materiálu, výška a priemer hrnčekov a pohárov Barista rozhodujú, aký nápoj pijete. Zatiaľ čo tenké, mierne rozšírené okraje šálok sú perfektné pre popíjanie mliečnej peny, silné dno predchádza zbytočnej strate tepla. Vaša káva tak udrží správnu teplotu dlhšie. Kanvička na smotanu a džbán na mliečnu penu majú rovnako výrazný, rozšírený tvar - avšak smerom dole.

  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10, porcelán.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 633556040
EAN 4000530630636
Značka WMF
Farba biela
Rad Barista
Množstvo v balení (ks) 3
Obsah balenia 1x cukornička, 1x viečko, 1x lyžička
Hlavný materiál porcelán
Sekundárny materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Výška (cm) 8
Priemer (cm) 5
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Návrhár Katja Falkenburger & Bettina Haller
Kapacita (g) 130