Spoločnosť WMF používa cookies, aby mohla najlepšie prispôsobiť webové stránky potrebám našich návštevníkov. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s tým, že súbory cookie budú uložené v počítači.
Ďalšie informácie: Vyhlásenie o ochrane súkromia

Detský set ©Disney Autá 6ks

Každý správny pretekár musí túto sadu mať. Pripraviť sa, pozor, štart! Na stole sa konajú preteky a cieľ je jasný - prázdny tanier. Príbory sú dokonale vyvážené, ergonomicky tvarované a navrhnuté tak, aby perfektne vyhovovali všetkým malým stravníkom. Táto sada rozhodne rozveselí každý stôl.

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

Učiť sa samostatne jesť bude pre malých stravníkov potešením: šesťdielne detské sady WMF sú navrhnuté s milými motívmi a farebnými obrázkami. Každá sada obsahuje štvordielny príbor (nôž, lyžica, lyžička a vidlička) vyrobený z nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, porcelánový tanierik a misku. Veľkosť je prispôsobená detskej ruke a pomáha trénovať motorické zručnosti dieťaťa. Sada je vhodná pre deti od 3 rokov. 

  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10, porcelán. 
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke. 

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1286019964
EAN 4000530692726
Značka WMF
Rad Cars
Množstvo v balení (ks) 6
Obsah balenia 1x detský nôž, 1x detská vidlička, 1x detská lyžica, 1x detská lyžička, 1x porcelánová miska, 1x porcelánový tanier
Hlavný materiál nehrdzavejúca ocel Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Sekundárny materiál porcelán
Návrhár © Disney
Motívy Autá