Spoločnosť WMF používa cookies, aby mohla najlepšie prispôsobiť webové stránky potrebám našich návštevníkov. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s tým, že súbory cookie budú uložené v počítači.
Ďalšie informácie: Vyhlásenie o ochrane súkromia

Detský set Mimoni 6ks

Táto detská sada od WMF zahŕňa populárne Mimoně na všetkých kusoch príborov. Príbory vyrobené z nehrdzavejúcej ocele Cromargan® 18/10 sú doplnené boxom na desiatu a fliašou na pitie. Deti sa tak môžu príbory rýchlo naučiť používať a stravovanie sa stáva oveľa zábavnejším.

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

Bavte sa učením, ako používať nože, vidličky a lyžice - viac ako 130 rokov skúseností sa prejavilo aj v detskom sortimente príborov, ktoré svojimi okúzľujúcimi vzormi vytvoria úsmev na každej tvári. Každá 4-dielna sada príborov pozostáva z detského noža, lyžice, lyžičky a vidličky. Veľkosť príborov je prispôsobená malým detským rukám a motorickým zručnostiam dieťaťa. Nože (3+) majú vrúbkovanú hranu pre deti. Okraj lyžice má zaoblené hrany a vidličky majú krátke, tupé hroty. Všetky detské príbory WMF sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele Cromargan® 18/10, vďaka čomu majú mimoriadne dlhú životnosť. K dispozícii sú aj 6-dielne sady s porcelánovou miskou a tanierikom. Každý kus má veselý dizajn, je vhodný do umývačky, odolný voči potravinovým kyselinám a neutrálne v chuti.

  • Mimoni - známa a populárna globálna frančíza, v ktorej dizajne sa vyrába nespočet výrobkov pre deti vo veku od 3 do 9 rokov. 
  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10 - robustná, odolná proti korózii, neutrálna v chuti a ľahko sa čistí.
  • Vysoko kvalitné darčekové balenie.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1286079980
EAN 4000530709455
Značka WMF
Množstvo v balení (ks) 6
Obsah balenia 1x nôž, 1x lyžička, 1x lyžica, 1x vidlička, 1x box, 1x fľaša
Rad Minions
Hlavný materiál nehrdzavejúca ocel Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Sekundárny materiál plast
Návrhár Universal Studios