Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Detský set Včielka Maja 6ks

Už ste počuli o Maje o Vilkom? Včielka Maja prvýkrát vstúpila do detskej literatúry už v roku 1912 - a je aj naďalej obľúbenou a milovanou postavou. Maja a jej verní priatelia zdobí túto detskú sadu príborov WMF, vyrobenú z nehrdzavejúcej ocele Cromargan® 18/10 a porcelánu. Príbory sú dokonale vyvážené, ergonomicky tvarované a navrhnuté tak, aby perfektne vyhovovali všetkým malým stravníkom.

Kúpiť výrobok u:

Varianty produktu

Popis produktu

Učiť sa samostatne jesť bude pre malých stravníkov potešením: šesťdielne detské sady WMF sú navrhnuté s milými motívmi a farebnými obrázkami. Každá sada obsahuje štvordielny príbor (nôž, lyžica, lyžička a vidlička) vyrobený z nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, porcelánový tanierik a misku. Veľkosť je prispôsobená detskej ruke a pomáha trénovať motorické zručnosti dieťaťa. 

  • Vhodné pre deti od 3 rokov. 
  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná pre umývanie v umývačke, odolná voči kyselinám, korózii a extrémne odolná proti poškriabaniu. 
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke. 

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1294409964
EAN 4000530691354
Značka WMF
Rad Biene Maja
Množstvo v balení (ks) 6
Obsah balenia 1x detský nôž, 1x detská vidlička, 1x detská lyžica, 1x detská lyžička, 1x porcelánová miska, 1x porcelánový tanier
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Dĺžka (cm) 16.5 | 18.5 | 16.5 | 13.0
Motívy Včielka Maja
Návrhár © Studio 100 Animation
Sekundárny materiál porcelán