Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Digitálny teplomer Profi Plus

Digitálny teplomer má v kuchyni rôzne využitie. Môžete ho použiť pre teplé aj studené nápoje a jedlo. Teplomer má extrémne rýchlu reakciu a dobu merania 4-10 sekúnd. Teplotu môžete merať v stupňoch Celzia alebo Fahrenheita. Rozsah merania je medzi -40 a +200°C alebo -40 až +392°F a má maximálnu odchýlku +1°C od skutočnej teploty. Numerický LCD displej je podsvietený a veľmi jasný. Teplomer sa nesmie používať v uzavretej rúre. Umiestnite na jedlo a pridržte niekoľko sekúnd - hotovo! Teplomer musí byť čistený ručne handričkou - nie je vhodný pre umývanie v umývačke.

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

Rad Profi Plus ponúka sériu praktických kuchynských pomocníkov v jednotnom a modernom dizajne pre naozaj každý krok a každý typ prípravy. Otáčajte pečené zemiaky, steaky, ryby alebo karamelizované ovocie s obracačkou z nehrdzavejúcej ocele a nepriľnavého plastu, zabránite tak poškodeniu svojho riadu. Tento profesionálny rad obsahuje aj škrabky, naberačky, paličky na mäso a mnoho ďalšieho. Všetky výrobky sú prémiovej kvality a vďaka závesnej rukoväti môžu byť vždy po ruke. Skrátka varenie a servírovanie vo veľkom štýle. 

  • S praktickým okom pre uloženie na závesnej tyči s háčikmi. 
  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10. 
  • Čistenie: ručné umývanie. 

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1872386030
EAN 4000530630964
Značka WMF
Farba nerez
Rad Profi Plus
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x digitálny teplomer na mäso
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky ručné umývanie
Dĺžka (cm) 23