Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Dóza na kávu Kult

Najmä mletá káva by mala byť skladovaná vo vzduchotesnej a nepriehľadnej nádobe. WMF používa na výrobu dóz na kávu nehrdzavejúcu oceľ Cromargan®, ktorá ochráni kávu pred vonkajšími vplyvmi. Materiál je obzvlášť odolný a neutrálny v chuti, čo poskytuje tie najlepšie predpoklady pre zachovanie arómy vašej kávy. Priložená lyžice dávkuje presne: na jednu šálku kávy sa perfektne hodí jedna odmerná lyžica.

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

Každý, kto chce byť pri raňajkách obklopený puristickým dizajnom, bude milovať rad WMF Kult. Nadčasový klasický dizajn je charakterizovaný čistými a jednoduchými tvarmi, v ktorých priame línie končia v jemných krivkách. Vysoko kvalitná matná nehrdzavejúca oceľ Cromargan® dáva výrobkom dlhú životnosť. Takto sú raňajky zábavné! 

  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná pre umývanie v umývačke, odolná voči kyselinám, korózii a extrémne odolná proti poškriabaniu.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 630976030
EAN 4000530493712
Značka WMF
Farba nerez
Rad Kult
Množstvo v balení (ks) 2
Obsah balenia 1x dóza, 1x lyžica
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Návrhár Metz & Kindler Produktdesign
Výška (cm) 13.5
Priemer (cm) 11
Kapacita (g) 500
Dĺžka (cm) 16