Filter na vodu WMF Perfection

Filter na vodu WMF Perfection robí česť svojmu názvu a poskytuje vysokoúčinnú filtráciu pre tú najčistejšiu kávu. Začnite cyklus prípravy kávy s týmto dôležitým prvkom a získajte lahodnú kávu plnú chuti a arómy vďaka výnimočnej filtrácii, ktorá pri každom použití do vašej šálky prináša optimalizované výsledky. Tento filter na vodu zmierňuje usadzovanie vodného kameňa, zlepšuje chuť výsledného nápoja a zároveň prispieva k dlhšej životnosti vášho prístroja.

4 ks na sklade

18,90 € 15,75 € bez DPH
Ak si chcete kúpiť, budete presmerovaní na oficiálny eshop WMF na adrese HomeAndCook.sk.

Varianty produktu

Popis produktu

Rad WMF Perfection je tajomstvom dokonalej chuti kávy a ponúka jednoduché riešenia, aby vaše kávovary dosiahli najvyšší možný potenciál. Objavte kompletný rad produktov na jednoduchú údržbu a neprekonateľnú chuť kávy – deň za dňom, šálka za šálkou.

  • Filter na vodu WMF Perfection: Dokonalá chuť kávy začína dokonale filtrovanou vodou. 
  • Vysokoúčinná filtrácia vody v súlade so štandardmi kvality WMF - tajomstvo čistej a nezameniteľnej chuti pri každom použití. 
  • Optimalizovaná chuť kávy: Najlepší spôsob, ako začať prípravu kávy, je filtrácia vody. Tým totiž káva získa maximálnu chuť a arómu. 
  • Dlhotrvajúca ochrana: Rýchla a jednoduchá údržba, ktorá podporuje dlhú životnosť výrobku a zabezpečuje špičkový výkon každý deň. 
  • Zmierňuje nánosy vodného kameňa a výsledkom je najčistejšia forma vody - vynikajúce riešenie do kuchyne s tvrdou vodou a problémami s vodným kameňom.

filter-na-vodu-wmf-perfection-www.wmfsk.sk-1.jpg

filter-na-vodu-wmf-perfection-www.wmfsk.sk-2.jpg

filter-na-vodu-wmf-perfection-www.wmfsk.sk-3.jpg

Špecifikácia produktu

Číslo produktu XW133000
EAN 3016661171116
Značka WMF
Rad WMF Perfection
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x filter na vodu

Môžete nám pomôcť s webovou stránkou?

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázať všetko
Povoliť všetko