Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Hrniec nízky Mini Ø 14 cm

WMF nízke hrnce sa zaručene stanú obľúbenými v každej kuchyni. Najmä preto, že sú tak praktické a talentované: smažte mäso, prilejte omáčku a pomaly varte na varnej doske alebo v rúre - všetko na jeden záťah. Kto by potreboval panvicu a kastról, keď môže robiť všetko v jednom hrnci: šťavnatá dusená mäsa nebolo nikdy jednoduchšie pripraviť. Vďaka vyvýšenému okraji nestrieka takmer žiadny tuk a k dusenie je potreba len malé množstvo tekutiny. Okraj je zároveň nižší ako u vysokých hrncov, čo umožňuje rýchlejšie odparovanie tekutín a ľahké obracanie mäsa.

Kúpiť výrobok u:

Varianty produktu

Popis produktu

Malé, ale rovnako dobré, ako tie veľké! To je slogan série Mini hrncov od WMF. Hrnce s priemerom od 10 centimetrov sú ideálne pre jednočlenné domácnosti alebo pri príprave menších pokrmov a zaručujú maximálne potešenie a inovatívne technológie. To zahŕňa ergonomické rukoväte, praktické pokrievky a široký odlievací okraj. Univerzálne dno TransTherm® je vhodné pre všetky typy varných dosiek, vrátane indukčných. Materiál Cromargan® je odolný proti korózii a šetrí energiu. Hrnce sú k dispozícii v priemeroch od 10 do 16 cm, sú teda ideálne aj pre rýchle ohriatie zvyškov.

  • Dno TransTherm®: teplo prenáša rýchlo, dlho ho udrží a tým usporí energiu.
  • Použitie: vhodné pre všetky typy varných dosiek, vrátane indukčných.
  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná pre umývanie v umývačke, odolná voči kyselinám, korózii a extrémne odolná proti poškriabaniu.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 714766040
EAN 4000530541970
Značka WMF
Farba nerez
Rad Mini
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x nízky hrniec s pokrievkou Ø 14 cm
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Kompatibilita s indukčnou doskou vhodné aj na indukciu
Typ sporáka Vhodné pre keramické, plynové, elektrické a indukčné sporáky
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Priemer (cm) 14
Výška (cm) 10.5
Kapacita (l) 0.9
Návrhár WMF Atelier