Obrázek není k dispozici

Jedálenské paličky Nuova

So súpravou jedálenských paličiek WMF Nuova získate štýl aj funkčnosť v jednom. Hodvábne matné špičky jedálenských paličiek sú ošetrené špeciálnou hrubou povrchovou úpravou, vďaka ktorej sa nimi dajú dokonale naberať rezance, ryža aj rôzne iné lahodné ázijské pokrmy. Vďaka hranatým okrajom sa tieto paličky dajú jednoducho, pohodlne a pevno držať. Ich ekologicky šetrný dizajn určený na opakované používanie je vyrobený z prvotriednej a odolnej ušľachtilej ocele Cromargan® typu 18/10, ktorá nemení chuť pokrmu, je odolná voči kyselinám a možno ju umývať v umývačke. Súpravu doplňujú špeciálne stojany na oba páry jedálenských paličiek, takže môžete stolovať prakticky a zároveň štýlovo.

Popis produktu

  • Sada obsahuje: 2 páry jedálenských paličiek na opakované používanie (dĺžka: 23,5 cm), 2 stojany na paličky (5x2x1,5 cm)
  • Ekologické a na opakované používanie: Tieto jedálenské paličky, ktoré sú vyrobené z odolných materiálov, predstavujú dokonalú ekologicky šetrnú alternatívu k jednorazovým dreveným jedálenským paličkám.
  • Štýlové, jednoducho sa držia a skvelo sa nimi naberá: Tieto jedálenské paličky majú špeciálnu povrchovú úpravu, vďaka ktorej sa nimi dajú dokonale nabrať rezance, ryža a ďalšie ázijské pokrmy. Vďaka hranatým okrajom sa nimi dajú jednoducho, pohodlne a pevne uchopiť rôzne druhy pokrmov.
  • Vrátane stojanov: Vďaka elegantným stojanom sa jedálenské paličky nedotýkajú stola, a ten tak zostáva dokonale čistý.
  • Vysoká kvalita: Vyrobené z masívnej a elegantnej ušľachtilej ocele Cromargan® typu 18/10, ktorá nemení chuť pokrmu a je odolná voči kyselinám, vďaka čomu si pokrmy zachovajú autentickú chuť a môžete ich zároveň jesť štýlovo.
  • Možno umývať v umývačke: Materiál možno umývať v umývačke, takže upratovanie je hračka a zároveň je zabezpečená aj dokonalá hygiena.
  • Darčekové balenie: Mimoriadne kvalitná krabička so zasúvacím vekom vykúzli zo súpravy jedálenských paličiek ideálny a jedinečný darček, ktorý poteší rodinu aj priateľov.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1292106042
EAN 4000530745941
Značka WMF
Farba nerez
Rad Nuova
Množstvo v balení (ks) 6
Obsah balenia 2x 2 jedálenské paličky, 2x stojan
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke

Môžete nám pomôcť s webovou stránkou?

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázať všetko
Povoliť všetko