Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Kávovar Kult

Prebuďte sa vôňou čerstvej kávy: variť šálku espressa je v autentickom varnom kávovare skrátka potešenie! Kávovar sa skladá z troch komponentov: nádoby na vodu, zásobníka na kávu a kanvice. Kanvica je priamo naskrutkovaná na nádobu na vodu a zásobník na kávu je umiestnený medzi nimi. Naplňte kávovar potrebným množstvom vody a mletej kávy a položte ho na sporák. Stúpajúca para vytvára potrebný tlak, prechádza kávou a kondenzuje v kanvici - vaše lahodné espresso je pripravené!

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

Každý, kto chce byť pri raňajkách obklopený puristickým dizajnom, bude milovať rad WMF Kult. Nadčasový klasický dizajn je charakterizovaný čistými a jednoduchými tvarmi, v ktorých priame línie končia v jemných krivkách. Vysoko kvalitná matná nehrdzavejúca oceľ Cromargan® dáva výrobkom dlhú životnosť. Takto sú raňajky zábavné! 

  • Použitie: vhodné pre všetky typy varných dosiek, vrátane indukčných.
  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná pre umývanie v umývačke, odolná voči kyselinám, korózii a extrémne odolná proti poškriabaniu.
  • Čistenie: možné umývať v umývačke.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 631016030
EAN 4000530493705
Značka WMF
Farba nerez
Rad Kult
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x kávovar
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Návrhár Metz & Kindler Produktdesign
Priemer (cm) 10.5
Typ sporáka Vhodné pre keramické, plynové, elektrické a indukčné sporáky
Kompatibilita s indukčnou doskou vhodné aj na indukciu