Koktejlové vidličky Nuova 6ks

Najobľúbenejší party drink z 50. rokov, v skutočnosti ale punč nikdy nevyšiel z módy. Podáva sa z okrúhle misy do stredne vysokého pohára a sprevádza ho kokteilová vidlička. Štíhla vidlička s dvoma hrotmi a dlhou rukoväťou presne napichne kúsky ovocia z misy. Vďaka elegantnému dizajnu bude ozdobou každého večierku. Vidličky sú vyrobené z materiálu Cromargan®, sú rozmerovo stabilné, odolné voči potravinárskym kyselinám a možno ich umývať v umývačke. WMF ponúka 12,5 centimetrov dlhú koktailovou vidličku ako 6dielnu sadu v kolekcii Nuova.

Produkt si môžete kúpiť aj od našich partnerov

Popis produktu

Pre kolekciu Nuova navrhla dizajnérka Jutta Keil príbory pre všetky špeciálne okamihy. Rad ponúka širokú škálu v závislosti od situácie a gusta: od dezertných vidličiek až po lyžičky k lahodnej káve espresso alebo latte macchiato. Kliešte pochádzajú z dielne André Stockera, ktorý svojím kreatívnym prístupom navrhol univerzálne kliešte a prederavené servírovacie kliešte. Všetky produkty sú vyrobené z leštenej nehrdzavejúcej ocele Cromargan® a v jednoduchom nadčasovom dizajne. 

  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná pre umývanie v umývačke, odolná voči kyselinám, korózii a extrémne odolná proti poškriabaniu.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke. 

koktejlove-vidlicky-nuova-6ks-www.wmfsk.sk-1.jpg

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1291546040
EAN 4000530677051
Značka WMF
Farba nerez
Rad Nuova
Množstvo v balení (ks) 6
Obsah balenia 6x koktejlová vidlička
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Dĺžka (cm) 12.5
Návrhár Jutta Keil

Môžete nám pomôcť s webovou stránkou?

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázať všetko
Povoliť všetko