Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Krájač na pizzu Profi Plus

Roluj, rež a užívaj: krájač na pizzu WMF nakrája pizzu a iné chutné placky bez námahy a vďaka chráničmi prstov aj bezpečne. Veľké koliesko a ostrá rezná hrana vám umožní krájať šťavnatú polevu aj chrumkavý podklad.

Kúpiť výrobok u:

Varianty produktu

Popis produktu

Rad Profi Plus ponúka sériu praktických kuchynských pomocníkov v jednotnom a modernom dizajne pre naozaj každý krok a každý typ prípravy. Otáčajte pečené zemiaky, steaky, ryby alebo karamelizované ovocie s obracačkou z nehrdzavejúcej ocele a nepriľnavého plastu, zabránite tak poškodeniu svojho riadu. Tento profesionálny rad obsahuje aj škrabky, naberačky, paličky na mäso a mnoho ďalšieho. Všetky výrobky sú prémiovej kvality a vďaka závesnej rukoväti môžu byť vždy po ruke. Skrátka varenie a servírovanie vo veľkom štýle.

  • S praktickým okom pre uloženie na závesnej tyči s háčikmi.
  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná pre umývanie v umývačke, odolná voči kyselinám, korózii a extrémne odolná proti poškriabaniu.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1871346030
EAN 4000530535221
Značka WMF
Farba nerez
Rad Profi Plus
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x krájač na pizzu
Návrhár Metz & Kindler Produktdesign
Dĺžka (cm) 19.8
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Priemer (cm) 6.5