Spoločnosť WMF používa cookies, aby mohla najlepšie prispôsobiť webové stránky potrebám našich návštevníkov. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s tým, že súbory cookie budú uložené v počítači.
Ďalšie informácie: Vyhlásenie o ochrane súkromia

Krájač na syr Profi Plus

Najprv nakrájajte plátky, potom si vychutnávajte: s krájačmi na syr zo série WMF Profi Plus na krájanie jemných plátkov syra z polotvrdého a tvrdého syra. Tip: Syr krájajte vždy, keď je čerstvý - zabránite vysychaniu a bude lepšie vyzerať a chutiť. Elegantné krájače na syr, vyrobené z odolnej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, možno tiež použiť na krájanie čokolády alebo nugátu.

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

Rad Profi Plus ponúka sériu praktických kuchynských pomocníkov v jednotnom a modernom dizajne pre naozaj každý krok a každý typ prípravy. Otáčajte pečené zemiaky, steaky, ryby alebo karamelizované ovocie s obracačkou z nehrdzavejúcej ocele a nepriľnavého plastu, zabránite tak poškodeniu svojho riadu. Tento profesionálny rad obsahuje aj škrabky, naberačky, paličky na mäso a mnoho ďalšieho. Všetky výrobky sú prémiovej kvality a vďaka závesnej rukoväti môžu byť vždy po ruke. Skrátka varenie a servírovanie vo veľkom štýle. 

  • S praktickým okom pre uloženie na závesnej tyči s háčikmi. 
  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10. 
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke. 

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1873536030
EAN 4000530567352
Značka WMF
Farba nerez
Rad Profi Plus
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x krájač na syr
Hlavný materiál nehrdzavejúca ocel Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Dĺžka (cm) 22
Návrhár WMF Atelier
Šírka (cm) 8.6