Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Krájač na vajcia Gourmet

Vďaka niekoľkým pevne napnutým tenkým drôtikom môžete bez námahy a rovnomerne na tenké plátky krájať varené vajcia, varené zemiaky alebo napríklad huby. Krájač na vajcia je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, odolná voči potravinovým kyselinám, bez zápachu a chuti, hygienická a vhodná pre umývanie v umývačke.

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

Rad Gourmet ponúka všestranné kuchynské výrobky v elegantnom dizajne, ktoré by určite nemali chýbať vo vašej výbave - či už potrebujete krájač na vajcia, škrabku, lis na cesnak alebo napríklad paličku na mäso. Skvelá kvalita je dosiahnutá vďaka výrobe z nehrdzavejúcej ocele Cromargan®. Títo kuchynskí pomocníci sú robustní, odolní a ľahko sa o nich stará. 

  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná pre umývanie v umývačke, odolná voči kyselinám, korózii a extrémne odolná proti poškriabaniu.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 0634306040
EAN 4000530552235
Značka WMF
Farba nerez
Rad Gourmet
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x krájač na vajcia
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Priemer (cm) 6
Dĺžka (cm) 15
Šírka (cm) 11