Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Kuchynská miska Gourmet Ø 22 cm

Žiadna miska nie je ako druhá. WMF preto ponúka veľký výber kuchynských misiek - pre rôzne prísady a rôzne spôsoby prípravy. Misky s ušami a protišmykovou úpravou na spodnej strane sú ideálne pre šľahanie vajec alebo smotany. Oproti tomu veľké a široké kuchynské misky pomôžu pri miešaní. Misky s vysokými stranami a rukoväťou sú užitočné pri použití tyčového mixéra. Okrem toho ponúka WMF misky s odlievacím okrajom pre ľahké vyprázdňovanie.

Varianty produktu

Popis produktu

Rad Gourmet ponúka všestranné kuchynské výrobky v elegantnom dizajne, ktoré by určite nemali chýbať vo vašej výbave - či už potrebujete krájač na vajcia, škrabku, lis na cesnak alebo napríklad paličku na mäso. Skvelá kvalita je dosiahnutá vďaka výrobe z nehrdzavejúcej ocele Cromargan®. Títo kuchynskí pomocníci sú robustní, odolní a je ľahké sa o nich starať.

  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná pre umývanie v umývačke, odolná voči kyselinám, korózii a extrémne odolná proti poškriabaniu.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 646676030
EAN 4000530605375
Značka WMF
Farba nerez
Rad Gourmet
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x kuchynská misa Ø 22 cm
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Priemer (cm) 22
Výška (cm) 13.5