Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Kuchynské misky Gourmet 4ks

Kuchynské misky sú veľmi praktické a ponúkajú v kuchyni naozaj širokú škálu využitia - od prípravy pri miešaní, strúhaní, šľahaní až po skladovanie pripravených jedál. Môžete ich napríklad využiť aj pri servírovaní šalátov. Naviac je možné ich ľahko stohovať, takže vám ušetria miesto v kuchyni.

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

Rad Gourmet ponúka všestranné kuchynské výrobky v elegantnom dizajne, ktoré by určite nemali chýbať vo vašej výbave - či už potrebujete krájač na vajcia, škrabku, lis na cesnak alebo napríklad paličku na mäso. Skvelá kvalita je dosiahnutá vďaka výrobe z nehrdzavejúcej ocele Cromargan®. Títo kuchynskí pomocníci sú robustní, odolní a je ľahké sa o nich starať.

  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná pre umývanie v umývačke, odolná voči kyselinám, korózii a extrémne odolná proti poškriabaniu.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 645709990
EAN 4000530685827
Značka WMF
Farba nerez
Rad Gourmet
Množstvo v balení (ks) 4
Obsah balenia 1x kuchynská misa Ø 16 cm, 1x kuchynská misa Ø 18 cm, 1x kuchynská misa Ø 22 cm, 1x kuchynská misa Ø 24 cm
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Priemer (cm) 16 | 18 | 22 | 24