Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Lopatka na lasagne Nuova

Obľúbená nielen medzi milovníkmi talianskej kuchyne: lopatka na lasagne WMF je pri servírovaní ideálna pre zachovanie tvaru lasagní. Okrajom čepele lasagne ľahko naporciujete a vďaka širokému tvaru je lopatka vhodná pre podávanie napr. aj plátkov pizze alebo iných zapečených pokrmov. Lopatka na lasagne je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, odolná voči korózii a potravinárskym kyselinám a vhodná do umývačky. Je k dispozícii ako súčasť kolekcie Nuova a vďaka nadčasovému dizajnu sa hodí ku všetkým príborom.

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

Pre kolekciu Nuova navrhla dizajnérka Jutta Keil príbory pre všetky špeciálne okamihy. Rad ponúka širokú škálu v závislosti od situácie a gusta: od dezertných vidličiek až po lyžičky k ľahodnej kávy espresso alebo latte macchiato. Kliešte pochádzajú z dielne André Stockera, ktorý svojím kreatívnym prístupom navrhol univerzálne kliešte a prederavené servírovacie kliešte. Všetky produkty sú vyrobené z leštenej nehrdzavejúcej ocele Cromargan® a v jednoduchom nadčasovom dizajne.

  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná pre umývanie v umývačke, odolná voči kyselinám, korózii a extrémne odolná proti poškriabaniu.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke. 

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1291966040
EAN 4000530679888
Značka WMF
Farba nerez
Rad Nuova
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x lopatka na lasagne
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Dĺžka (cm) 25
Návrhár Jutta Keil