Lopatka na lasagne Nuova

Obľúbená nielen medzi milovníkmi talianskej kuchyne: lopatka na lasagne WMF je pri servírovaní ideálna pre zachovanie tvaru lasagní. Okrajom čepele lasagne ľahko naporciujete a vďaka širokému tvaru je lopatka vhodná pre podávanie napr. aj plátkov pizze alebo iných zapečených pokrmov. Lopatka na lasagne je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, odolná voči korózii a potravinárskym kyselinám a vhodná do umývačky. Je k dispozícii ako súčasť kolekcie Nuova a vďaka nadčasovému dizajnu sa hodí ku všetkým príborom.

Produkt si môžete kúpiť aj od našich partnerov

Popis produktu

Pre kolekciu Nuova navrhla dizajnérka Jutta Keil príbory pre všetky špeciálne okamihy. Rad ponúka širokú škálu v závislosti od situácie a gusta: od dezertných vidličiek až po lyžičky k ľahodnej kávy espresso alebo latte macchiato. Kliešte pochádzajú z dielne André Stockera, ktorý svojím kreatívnym prístupom navrhol univerzálne kliešte a prederavené servírovacie kliešte. Všetky produkty sú vyrobené z leštenej nehrdzavejúcej ocele Cromargan® a v jednoduchom nadčasovom dizajne.

  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná pre umývanie v umývačke, odolná voči kyselinám, korózii a extrémne odolná proti poškriabaniu.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke. 

lopatka-na-lasagne-nuova-www.wmfsk.sk-1.jpg

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1291966040
EAN 4000530679888
Značka WMF
Farba nerez
Rad Nuova
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x lopatka na lasagne
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Dĺžka (cm) 25
Návrhár Jutta Keil

Môžete nám pomôcť s webovou stránkou?

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázať všetko
Povoliť všetko