Spoločnosť WMF používa cookies, aby mohla najlepšie prispôsobiť webové stránky potrebám našich návštevníkov. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s tým, že súbory cookie budú uložené v počítači.
Ďalšie informácie: Vyhlásenie o ochrane súkromia

Lopatka Profi Plus

Lopatka je pri pečení naozaj všestranná. Masívnou a ergonomicky tvarovanou kuchynskou pomôckou môžete rozotrieť a uhladiť cesto, ale aj upravovať alebo vrstviť rôzne krémy a polevy. Vďaka zahnutému predĺženému tvaru je lopatka vhodná pre všetky nádoby a možno ju dokonca použiť na servírovanie dezertov a pizze.

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

Rad Profi Plus ponúka sériu praktických kuchynských pomocníkov v jednotnom a modernom dizajne pre naozaj každý krok a každý typ prípravy. Otáčajte pečené zemiaky, steaky, ryby alebo karamelizované ovocie s obracačkou z nehrdzavejúcej ocele a nepriľnavého plastu, zabránite tak poškodeniu svojho riadu. Tento profesionálny rad obsahuje aj škrabky, naberačky, paličky na mäso a mnoho ďalšieho. Všetky výrobky sú prémiovej kvality a vďaka závesnej rukoväti môžu byť vždy po ruke. Skrátka varenie a servírovanie vo veľkom štýle. 

  • S praktickým okom pre uloženie na závesnej tyči s háčikmi. 
  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10. 
  • Čistenie: možno umývať v umývačke.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1871336030
EAN 4000530535214
Značka WMF
Farba nerez
Rad Profi Plus
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x lopatka
Hlavný materiál nehrdzavejúca ocel Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Dĺžka (cm) 28.5
Návrhár WMF Atelier