Lúpací nôž Spitzenklasse Plus 7 cm

Lúpací nôž je nutnosťou pre vášnivých kuchárov a milovníkov ovocia a zeleniny. Je tiež označovaný ako nôž na prípravu a používa sa denne v mnohých kuchyniach. A niet divu: jeho extrémne krátka, zakrivená čepeľ podobná zobáku, je ideálna pre ľahké lúpanie akéhokoľvek okrúhleho ovocia alebo zeleniny. Čepeľ noža je tak ostrá, že umožňuje odstrániť iba veľmi tenkú vrstvu šupky. Výhodou toho je, že sú zachované vitamíny tesne pod šupkou. Ostrý hrot umožňuje zdobenie a ako všetci vieme, jedlo musí byť aj pastvou pre oči.

Produkt si môžete kúpiť aj od našich partnerov

Popis produktu

Vysoko kvalitné čepele; rukoväte, ktoré akoby pre vás boli stvorené a bezkonkurenčný výber - kolekcia Spitzenklasse Plus je klasika medzi WMF nožmi. Nový svieži dizajn sa vyznačuje zaoblenými okrajmi rukovätí pre príjemnejšie uchopenie. Nitované rukoväte a bezšvové spracovanie zaručujú čistú, bezpečnú a spoľahlivú prácu. Sortiment tejto kolekcie je veľmi rozmanitý a ponúka nože pre každého kuchára a každú ingredienciu - od klasiky, akou je nôž šéfkuchára, nôž na zeleninu a viacúčelový nôž, až po Santoku a steakové nože. Príprava jedla ešte nikdy nebola tak zábavná! 

  • Celková dĺžka 17.5 cm, dĺžka čepele 7 cm.
  • Materiál: kovaná čepeľ zo špeciálnej nehrdzavejúcej ocele. Rukoväť vyrobená z vysoko kvalitného plastu. 
  • Technológia Performance Cut: V tomto jedinečnom postupe podrobujeme čepele presne riadenému tepelnému spracovaniu, ktoré optimalizuje vnútornú štruktúru oceľovej čepele. Každá jednotlivá čepeľ je následne meraná laserom, aby sa určil perfektný uhol brúsenia, a potom je brúsená robotom, aby získala uhol s doteraz nedosiahnutou ostrosťou. To je WMF Performance Cut - pre vynikajúcu a dlhotrvajúcu ostrosť.
  • Ergonomicky tvarovaná rukoväť a dokonale vyvážená váha čepele a rukoväte pre pohodlnú manipuláciu. 
  • Čistenie noža: ručné umývanie. 
  • Vyrobené v Nemecku: nôž v prémiovej kvalite.

product_9270_0.jpg

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1895426032
EAN 4000530677846
Značka WMF
Farba nerez, čierna
Rad Spitzenklasse Plus
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x lúpací nôž 7 cm
Hlavný materiál špeciálna kovaná oceľ
Starostlivosť o výrobky ručné umývanie
Vyrobené v Nemecko
Dĺžka (cm) 17.5

Môžete nám pomôcť s webovou stránkou?

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázať všetko
Povoliť všetko