Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Lúpací nôž Spitzenklasse Plus 7 cm

Lúpací nôž je nutnosťou pre vášnivých kuchárov a milovníkov ovocia a zeleniny. Je tiež označovaný ako nôž na prípravu a používa sa denne v mnohých kuchyniach. A niet divu: jeho extrémne krátka, zakrivená čepeľ podobná zobáku, je ideálna pre ľahké lúpanie akéhokoľvek okrúhleho ovocia alebo zeleniny. Čepeľ noža je tak ostrá, že umožňuje odstrániť iba veľmi tenkú vrstvu šupky. Výhodou toho je, že sú zachované vitamíny tesne pod šupkou. Ostrý hrot umožňuje zdobenie a ako všetci vieme, jedlo musí byť aj pastvou pre oči.

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

Vysoko kvalitné čepele; rukoväte, ktoré akoby pre vás boli stvorené a bezkonkurenčný výber - kolekcia Spitzenklasse Plus je klasika medzi WMF nožmi. Nový svieži dizajn sa vyznačuje zaoblenými okrajmi rukovätí pre príjemnejšie uchopenie. Nitované rukoväte a bezšvové spracovanie zaručujú čistú, bezpečnú a spoľahlivú prácu. Sortiment tejto kolekcie je veľmi rozmanitý a ponúka nože pre každého kuchára a každú ingredienciu - od klasiky, akou je nôž šéfkuchára, nôž na zeleninu a viacúčelový nôž, až po Santoku a steakové nože. Príprava jedla ešte nikdy nebola tak zábavná! 

  • Celková dĺžka 17.5 cm, dĺžka čepele 7 cm.
  • Materiál: kovaná čepeľ zo špeciálnej nehrdzavejúcej ocele. Rukoväť vyrobená z vysoko kvalitného plastu. 
  • Technológia Performance Cut: kombinácia tradičných kováčskych procesov s najmodernejšou technológiou pre mimoriadne dlhotrvajúcu ostrosť. 
  • Ergonomicky tvarovaná rukoväť a dokonale vyvážená váha čepele a rukoväte pre pohodlnú manipuláciu. 
  • Čistenie noža: ručné umývanie. 
  • Vyrobené v Nemecku: nôž v prémiovej kvalite.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1895426032
EAN 4000530677846
Značka WMF
Farba nerez, čierna
Rad Spitzenklasse Plus
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x lúpací nôž 7 cm
Hlavný materiál špeciálna kovaná oceľ
Starostlivosť o výrobky ručné umývanie
Vyrobené v Nemecko
Dĺžka (cm) 17.5