Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Lyžica na zmrzlinu Gourmet

Každý má rád zmrzlinu a nech je vaša obľúbená príchuť akákoľvek, lyžica na zmrzlinu WMF naservíruje každú porciu lahodne. Výber najobľúbenejších príchutí, ako sú jahodová, vanilková a čokoládová, ozdobte do štýlových pohárov s ovocím, chutnými polevami a čerstvou šľahačkou! Okrem zmrzliny, tvrdších pien a sorbetov je možno lyžicu na zmrzlinu použiť aj na servírovanie príloh na tanier, ako je ryža, kaša alebo rizoto.

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

Rad Gourmet ponúka všestranné kuchynské výrobky v elegantnom dizajne, ktoré by určite nemali chýbať vo vašej výbave - či už potrebujete krájač na vajcia, škrabku, lis na cesnak alebo napríklad paličku na mäso. Skvelá kvalita je dosiahnutá vďaka výrobe z nehrdzavejúcej ocele Cromargan®. Títo kuchynskí pomocníci sú robustní, odolní a ľahko sa o nich stará. 

  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná pre umývanie v umývačke, odolná voči kyselinám, korózii a extrémne odolná proti poškriabaniu.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1871416030
EAN 4000530535290
Značka WMF
Farba nerez
Rad Gourmet
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x lyžica na zmrzlinu
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Návrhár WMF Atelier
Dĺžka (cm) 21.5
Priemer (cm) 5