Lyžica na zmrzlinu Profi Plus

Každý má rád zmrzlinu a nech je vaša obľúbená príchuť akákoľvek, lyžica na zmrzlinu WMF naservíruje každú porciu lahodne. Výber najobľúbenejších príchutí, ako sú jahodová, vanilková a čokoládová, ozdobte do štýlových pohárov s ovocím, chutnými polevami a čerstvou šľahačkou! Okrem zmrzliny, tvrdších pien a sorbetov je možno lyžicu na zmrzlinu použiť aj na servírovanie príloh na tanier, ako je ryža, kaša alebo rizoto.

Produkt si môžete kúpiť aj od našich partnerov

Popis produktu

Rad Profi Plus ponúka sériu praktických kuchynských pomocníkov v jednotnom a modernom dizajne pre naozaj každý krok a každý typ prípravy. Otáčajte pečené zemiaky, steaky, ryby alebo karamelizované ovocie s obracačkou z nehrdzavejúcej ocele a nepriľnavého plastu, zabránite tak poškodeniu svojho riadu. Tento profesionálny rad obsahuje aj škrabky, naberačky, paličky na mäso a mnoho ďalšieho. Všetky výrobky sú prémiovej kvality a vďaka závesnej rukoväti môžu byť vždy po ruke. Skrátka varenie a servírovanie vo veľkom štýle. 

  • S praktickým okom pre uloženie na závesnej tyči s háčikmi. 
  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná pre umývanie v umývačke, odolná voči kyselinám, korózii a extrémne odolná proti poškriabaniu.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke.

product_9025_0.jpg

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1871416030
EAN 4000530535290
Značka WMF
Farba nerez
Rad Profi Plus
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x lyžica na zmrzlinu
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Dĺžka (cm) 21.5
Návrhár WMF Atelier
Priemer (cm) 5

Môžete nám pomôcť s webovou stránkou?

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázať všetko
Povoliť všetko