Lyžičky na kávu/čaj Nuova 6ks

Aj tie najmenšie detaily sa počítajú: lyžička na kávu radu Nuova je s dĺžkou 15,5 centimetra o dva centimetre dlhšia ako bežná čajová lyžička a zároveň oveľa kratšia ako lyžička na latte macchiato. To ocenia najmä milovníci kávy, pretože niekedy šálka nestačí a je potreba použiť hrnček. Dlhá rukoväť je perfektná pre miešanie mlieka a cukru, bez toho aby ste si oparili prsty. A vďaka uhladenému dizajnu sa perfektne hodí na každý stôl.

Produkt si môžete kúpiť aj od našich partnerov

Varianty produktu

Popis produktu

Pre kolekciu Nuova navrhla dizajnérka Jutta Keil príbory pre všetky špeciálne okamihy. Rad ponúka širokú škálu v závislosti od situácie a gusta: od dezertných vidličiek až po lyžičky k lahodnej káve espresso alebo latte macchiato. Kliešte pochádzajú z dielne André Stocker, ktorý svojím kreatívnym prístupom navrhol univerzálne kliešte a prederavené servírovacie kliešte. Všetky produkty sú vyrobené z leštenej nehrdzavejúcej ocele Cromargan® a v jednoduchom nadčasovom dizajne. 

  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná pre umývanie v umývačke, odolná voči kyselinám, korózii a extrémne odolná proti poškriabaniu.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke. 

lyzicky-na-kavu-caj-nuova-6ks-www.wmfsk.sk-1.jpg

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1291746046
EAN 4000530679703
Značka WMF
Farba nerez
Rad Nuova
Množstvo v balení (ks) 6
Obsah balenia 6x lyžička na kávu/čaj
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Dĺžka (cm) 15.5
Návrhár Jutta Keil

Môžete nám pomôcť s webovou stránkou?

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázať všetko
Povoliť všetko