Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Lyžičky na kávu/čaj Nuova 6ks

Aj tie najmenšie detaily sa počítajú: lyžička na kávu radu Nuova je s dĺžkou 15,5 centimetra o dva centimetre dlhšia ako bežná čajová lyžička a zároveň oveľa kratšia ako lyžička na latte macchiato. To ocenia najmä milovníci kávy, pretože niekedy šálka nestačí a je potreba použiť hrnček. Dlhá rukoväť je perfektná pre miešanie mlieka a cukru, bez toho aby ste si oparili prsty. A vďaka uhladenému dizajnu sa perfektne hodí na každý stôl.

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

Pre kolekciu Nuova navrhla dizajnérka Jutta Keil príbory pre všetky špeciálne okamihy. Rad ponúka širokú škálu v závislosti od situácie a gusta: od dezertných vidličiek až po lyžičky k lahodnej káve espresso alebo latte macchiato. Kliešte pochádzajú z dielne André Stocker, ktorý svojím kreatívnym prístupom navrhol univerzálne kliešte a prederavené servírovacie kliešte. Všetky produkty sú vyrobené z leštenej nehrdzavejúcej ocele Cromargan® a v jednoduchom nadčasovom dizajne. 

  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná pre umývanie v umývačke, odolná voči kyselinám, korózii a extrémne odolná proti poškriabaniu.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke. 

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1291746046
EAN 4000530679703
Značka WMF
Farba nerez
Rad Nuova
Množstvo v balení (ks) 6
Obsah balenia 6x lyžička na kávu/čaj
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Dĺžka (cm) 15.5
Návrhár Jutta Keil