Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Lyžičky na long drink Nuova 6ks

Long drink sa podáva vo vysokých, štíhlych pohároch - a vždy s extra dlhou lyžicou. S ňou môžete bez námahy premiešať alkohol s džúsom a ľadom alebo vymáčknuť plátok citróna a pomaranča priamo v pohári. Často sa podáva so zmrzlinovým pohárom a ľadovou kávou. A vďaka dĺžke 22 centimetrov ľahko dosiahne aj na dno pohára marmelády alebo téglika jogurtu.

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

Pre kolekciu Nuova navrhla dizajnérka Jutta Keil príbory pre všetky špeciálne okamihy. Rad ponúka širokú škálu v závislosti od situácie a gusta: od dezertných vidličiek až po lyžičky k lahodnej kávy espresso alebo latte macchiato. Kliešte pochádzajú z dielne André Stockera, ktorý svojím kreatívnym prístupom navrhol univerzálne kliešte a prederavené servírovacie kliešte. Všetky produkty sú vyrobené z leštenej nehrdzavejúcej ocele Cromargan® a v jednoduchom nadčasovom dizajne.  

  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná pre umývanie v umývačke, odolná voči kyselinám, korózii a extrémne odolná proti poškriabaniu. 
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke. 

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1291406046
EAN 4000530669216
Značka WMF
Farba nerez
Rad Nuova
Množstvo v balení (ks) 6
Obsah balenia 6x dlhá lyžička
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Dĺžka (cm) 22
Návrhár Jutta Keil