Lyžičky na müsli Nuova 2ks

S lyžičkou na müsli radu Nuova odštartujete každé ráno s úsmevom. Lyžička je väčšia než klasická čajová lyžička, ale súčasne menšia ako polievková lyžica. Vďaka okrúhlejšiemu a hlbšiemu tvaru je perfektná na konzumáciu raňajkových cereálií, dlhšia rukoväť potom zabezpečí, že lyžička neskĺzne dovnútra misky. Lyžičky sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, odolná voči korózii a potravinárskym kyselinám a vhodná do umývačky.

Produkt si môžete kúpiť aj od našich partnerov

Popis produktu

Pre kolekciu Nuova navrhla dizajnérka Jutta Keil príbory pre všetky špeciálne okamihy. Rad ponúka širokú škálu v závislosti od situácie a gusta: od dezertných vidličiek až po lyžičky k lahodnej káve espresso alebo latte macchiato. Kliešte pochádzajú z dielne André Stocker, ktorý svojím kreatívnym prístupom navrhol univerzálne kliešte a prederavené servírovacie kliešte. Všetky produkty sú vyrobené z leštenej nehrdzavejúcej ocele Cromargan® a v jednoduchom nadčasovom dizajne. 

  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná pre umývanie v umývačke, odolná voči kyselinám, korózii a extrémne odolná proti poškriabaniu.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke. 

lyzicky-na-musli-nuova-2ks-www.wmfsk.sk-1.jpg

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1291926042
EAN 4000530697226
Značka WMF
Farba nerez
Rad Nuova
Množstvo v balení (ks) 2
Obsah balenia 2x lyžička na müsli
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Dĺžka (cm) 16.5
Návrhár Jutta Keil

Môžete nám pomôcť s webovou stránkou?

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázať všetko
Povoliť všetko