Lyžičky na zmrzlinu Nuova 6ks

Kto by nemal rád zmrzlinu? Nech je vaša obľúbená príchuť jahodová, vanilková alebo čokoládová, vďaka špeciálnemu tvaru WMF lyžičky na zmrzlinu si každú porciu skutočne vychutnáte. Lyžičky sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, odolná voči korózii a potravinárskym kyselinám a vhodná do umývačky. Sú k dispozícii ako súčasť kolekcie Nuova a vďaka nadčasovému dizajnu sa hodí ku všetkým príborom.

Produkt si môžete kúpiť aj od našich partnerov

Popis produktu

Pre kolekciu Nuova navrhla dizajnérka Jutta Keil príbory pre všetky špeciálne okamihy. Rad ponúka širokú škálu v závislosti od situácie a gusta: od dezertných vidličiek až po lyžičky k lahodnej káve espresso alebo latte macchiato. Kliešte pochádzajú z dielne André Stocker, ktorý svojím kreatívnym prístupom navrhol univerzálne kliešte a prederavené servírovacie kliešte. Všetky produkty sú vyrobené z leštenej nehrdzavejúcej ocele Cromargan® a v jednoduchom nadčasovom dizajne. 

  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná pre umývanie v umývačke, odolná voči kyselinám, korózii a extrémne odolná proti poškriabaniu.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke. 

lyzicky-na-zmrzlinu-nuova-6ks-www.wmfsk.sk-1.jpg

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1291566040
EAN 4000530677068
Značka WMF
Farba nerez
Rad Nuova
Množstvo v balení (ks) 6
Obsah balenia 6x lyžička na zmrzlinu
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Dĺžka (cm) 14
Návrhár Jutta Keil

Môžete nám pomôcť s webovou stránkou?

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázať všetko
Povoliť všetko