Metla s posuvným krúžkom Profi Plus 32 cm

So šľahacou metlou WMF Profi Plus Flexi môžete šľahať a miešať rôzne prísady v priebehu niekoľkých sekúnd. Pružné drôty z materiálu Cromargan® a vysokokvalitné guľôčky sa ľahko dostanú do najskrytejších kútov hrncov a misiek, či už pripravujete omáčky, marinády alebo dresingy či iné zmesi. Vyrobené z vynikajúceho materiálu Cromargan®, s posuvným krúžkom pre praktické a priestorovo úsporné skladovanie a praktickým pútkom na zavesenie. Táto inovatívna šľahacia metla je vhodná do umývačky riadu pre ľahké čistenie a dokonalú hygienu.

Popis produktu

Úžasný a zároveň praktický rad kuchynského náčinia Profi Plus zvládne všetko. Aj tie najnáročnejšie úkony budú hračkou, od štýlového servírovacieho náčinia až po praktické nástroje pre prípravu. Profi Plus je dokonalý kulinársky produktový rad, ktorý spája prvotriednu kvalitu, vodoodolné materiály, nadčasovú estetiku a konštrukciu s dlhou životnosťou.

  • Rýchlejšie šľahanie: Inovatívny dizajn, ktorý ľahko dosiahne do všetkých zákutí a rohov pre rýchlejšie šľahanie, ktoré zabraňuje prilepeniu prísad.
  • Vysokokvalitný materiál Cromargan®: Vyrobené z elegantného materiálu Cromargan®: nehrdzavejúca oceľ 18/10 pre vynikajúcu odolnosť s jedinečným matným povrchom, ktorý vždy urobí dojem.
  • Posuvný krúžok: Integrovaný posuvný krúžok umožňuje stiahnuť drôty k sebe pre praktické a priestorovo úsporné uskladnenie.
  • Praktické pútko: Praktické pútko na rukoväti umožňuje úsporné zavesenie na háčik.
  • Možné umývať v umývačke: Ľahko sa čistí vďaka vodotesnému dizajnu, ktorý možno umývať v umývačke riadu – pre dokonalú hygienu po každom použití.
  • Výkon, ktorý vydrží: Pútko na zavesenie a predná časť zatavené v rukoväti zvládne aj náročné použitie a zabezpečuje dlhotrvajúcu odolnosť a stály tvar.
  • Nadčasový design: Nadčasová a sofistikovaná estetika dodá každej kuchyni nádych elegancie.

metla-s-posuvnym-kruzkom-profi-plus-32-cm-www.wmfsk.sk-1.jpg

metla-s-posuvnym-kruzkom-profi-plus-32-cm-www.wmfsk.sk-2.jpg

metla-s-posuvnym-kruzkom-profi-plus-32-cm-www.wmfsk.sk-3.jpg

metla-s-posuvnym-kruzkom-profi-plus-32-cm-www.wmfsk.sk-4.jpg

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1877526030
EAN 4000530741301
Značka WMF
Farba nerez
Rad Profi Plus
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x šľahacia metla
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Dĺžka (cm) 32

Môžete nám pomôcť s webovou stránkou?

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázať všetko
Povoliť všetko