Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Miešacia miska s vekom proti rozstrekovaniu

Žiadna miska nie je ako druhá. WMF preto ponúka veľký výber kuchynských misiek - pre rôzne prísady a rôzne spôsoby prípravy. Misky s ušami a protišmykovou úpravou na spodnej strane sú ideálne pre šľahanie vajec alebo smotany. Oproti tomu veľké a široké kuchynské misky pomôžu pri miešaní. Misky s vysokými stranami a rukoväťou sú užitočné pri použití tyčového mixéra. Okrem toho ponúka WMF misky s odlievacím okrajom pre ľahké vyprázdňovanie.

Kúpiť výrobok u:

Varianty produktu

Popis produktu

Rad kuchynských misiek Function Bowls zahŕňa kuchynské a miešacie misky v rôznych veľkostiach a prevedeniach. Moderný dizajn a materiál z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele Cromargan® perfektne zapadne do každej domácnosti.

  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná pre umývanie v umývačke, odolná voči kyselinám, korózii a extrémne odolná proti poškriabaniu.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 645666030
EAN 4000530647788
Značka WMF
Farba nerez
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x miska
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Priemer (cm) 18.5
Kapacita (l) 2.5
Rad Function Bowls
Výška (cm) 16
Sekundárny materiál plast