Mlynček na syr

Nič sa nevyrovná intenzívnej chuti a vôni čerstvo nastrúhaného tvrdého syra - parmezánu, pecorina alebo vyzretej goudy, dodávajúcej dokonalú bodku na cestoviny, šaláty, carpaccio, gratinované pokrmy a ďalšie. Mlynček na syr WMF bol navrhnutý tak, aby bolo dokonalé strúhanie jednoduché, s bezpečným a pohodlným uchopením. Všestranné prevedenie je vhodné pre pravákov aj ľavákov, mlynček je možné ľahko demontovať a umývať v umývačke pre výnimočné každodenné pohodlie. Odolná strúhacia plocha je vyrobená z Cromargan®: nehrdzavejúcej ocele 18/10, pre dlhotrvajúci výkon a výnimočnú ostrosť, ktorá zaisťuje dokonalé strúhanie s úplnou ľahkosťou. Okrem tvrdých syrov použite mlynček na orechy, čokoládu, muškátový oriešok a ďalšie.

Popis produktu

  • Strúhanie bez námahy: Vďaka pohodlnému a bezpečnému úchopu poskytuje tento mlynček na syr dokonalé výsledky u všetkých vašich obľúbených tvrdých syrov, ako je parmezán alebo pecorino, a rovnako tak orechov, čokolády a mnoho ďalšieho.
  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná pre umývanie v umývačke, odolná voči kyselinám, korózii a extrémne odolná proti poškriabaniu.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke.

mlyncek-na-syr-www.wmfsk.sk-1.jpg

mlyncek-na-syr-www.wmfsk.sk-2.jpg

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1877406040
EAN 4000530701435
Značka WMF
Farba nerez, čierna
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x mlynček na syr
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke

Môžete nám pomôcť s webovou stránkou?

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázať všetko
Povoliť všetko