Multifunkčný lis Profi Plus

Buďte kreatívny! Vďaka všestrannému multi lisu z radu WMF Profi Plus budete pripravovať špecle, gnocchi a mnoho ďalších chutných pokrmov z čerstvého cesta alebo zemiakov. Jednoducho vložte cesto do odnímateľnej plastovej nádoby tak, aby bola napoly plná, a potom rukoväte lisu pritlačte k sebe. Aby sa znížilo potrebné úsilie, má lis extrémne dlhé rukoväte, ktoré poskytujú maximálny pákový efekt. Odnímateľná plastová nádoba aj lis, ktorý je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, sú hygienické, extrémne stabilné a možno ich umývať v umývačke riadu.

Produkt si môžete kúpiť aj od našich partnerov

Popis produktu

Rad Profi Plus ponúka sériu praktických kuchynských pomocníkov v jednotnom a modernom dizajne pre naozaj každý krok a každý typ prípravy. Otáčajte pečené zemiaky, steaky, ryby alebo karamelizované ovocie s obracačkou z nehrdzavejúcej ocele a nepriľnavého plastu, zabránite tak poškodeniu svojho riadu. Tento profesionálny rad obsahuje aj škrabky, naberačky, paličky na mäso a mnoho ďalšieho. Všetky výrobky sú prémiovej kvality a vďaka závesnej rukoväti môžu byť vždy po ruke. Skrátka varenie a servírovanie vo veľkom štýle.

  • S praktickým okom pre uloženie na závesnej tyči s háčikmi.
  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná pre umývanie v umývačke, odolná voči kyselinám, korózii a extrémne odolná proti poškriabaniu.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke.

product_9054_0.jpg

product_9054_1.jpg

product_9054_2.jpg

product_9054_3.jpg

product_9054_4.jpg

product_9054_5.jpg

product_9054_6.jpg

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1872186030
EAN 4000530680396
Značka WMF
Farba nerez
Rad Profi Plus
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x multi lis
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Šírka (cm) 13
Dĺžka (cm) 35
Priemer (cm) 7.8
Návrhár WMF Atelier

Môžete nám pomôcť s webovou stránkou?

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázať všetko
Povoliť všetko