Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Napeňovač mlieka WMF Lumero

Pre krémové cappuccino alebo chutné latte macchiato je absolútne nevyhnutné napenené horúce mlieko. Teraz si získava na popularite aj mnoho ďalších špecialít z mliečnej peny - vrátane teplých nápojov, ako je horúca čokoláda a studených nápojov, ako sú frappé a koktaily. Bezdrôtový napeňovač mlieka WMF Lumero to všetko bez námahy zvláda svojimi štyrmi voliteľnými programami, ktoré sú ľahko čitateľné na LED displeji. Inovatívne, magneticky uložené miešacie rameno sa potom ľahko vyberie a vďaka nepriľnavému povrchu nádoby sa spotrebič veľmi ľahko čistí. Štýlový dizajn, ktorý je pre WMF typický, je doplnený plášťom z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele Cromargan® a oddelenou základňou s elegantným LED osvetlením.

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

  • 4 voliteľné programy pre perfektnú mliečnu penu a ďalšie špeciality: jemná mliečna pena pre cappuccino a latte macchiato, pevná mliečna pena pre cappuccino a latte macchiato, studená mliečna pena pre frappé, koktaily, ľadovú kávu a dezerty, horúce mlieko pre krémovú kávu, kakao a horúcu čokoládu
  • LED displej
  • Inovatívne, magneticky uložené a odnímateľné miešacie rameno a nepriľnavý povrch nádoby uľahčujú čistenie
  • Automatické vypnutie po ukončení programu
  • Dostatočné plniace množstvo: mliečna pena do 150 ml, horúce mlieko do 250 ml
  • Výkon: 500 wattov

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 0413300011
EAN 4211129140935
Značka WMF
Spotreba energie 220-240 V~, 50-60 Hz, 500 Wattov
Rad WMF Lumero
Hlavný materiál nehrdzavejúca ocel Cromargan®
Farba nerez