Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Nôž na mäso Chef's Edition Damasteel 20 cm

Či je hovädzie, kuracie alebo jahňacie, či už surové, varené alebo pečené - s týmto nožom na mäso môžete neobmedzene krájať alebo porciovať akékoľvek mäso. Nôž má mierne zakrivenú, zúženú čepeľ, ktorá je dlhá 20 centimetrov. Táto dĺžka je optimálna pre porciovanie väčších pečienok. Najlepšia vec je, že krája tak rovno a presne bez straty šťavnatosti mäsa. WMF nože na mäso sú precízne brúsené, čo zaisťuje nielen vysokú ostrosť, ale aj dlhú životnosť. Mimochodom, tieto nože sú tiež ideálne pre prípravu rýb.

Popis produktu

Ikonický dizajn s hladkými prechodmi medzi čepeľou a podperou, bezšvíkové a hygienické, dokonale ergonomické a vyvážené pre maximálnu presnosť a bezpečnosť pri krájaní: také sú nože radu Chef's Edition Damasteel. Nôž bez hrán bezchybne padne do ruky a inšpiruje svojimi vynikajúcimi krájacími vlastnosťami vďaka technológii WMF Performance Cut a exkluzívnemu materiálu Damasteel®. Rad nožov pre nadšencov varenia, ktorí milujú dizajn. To je: Kvalita. Vyrobené v Nemecku.

  • Celková dĺžka 33 cm, dĺžka čepele 20 cm. 
  • Performance Cut: V tomto jedinečnom postupe podrobujeme čepele presne riadenému tepelnému spracovaniu, ktoré optimalizuje vnútornú štruktúru oceľovej čepele. Každá jednotlivá čepeľ je následne meraná laserom, aby sa určil perfektný uhol brúsenia, a potom je brúsená robotom, aby získala uhol s doteraz nedosiahnutou ostrosťou. To je WMF Performance Cut - pre vynikajúcu a dlhotrvajúcu ostrosť, ktorá prekračuje dvojnásobok úrovne požadovanej štandardom ISO 8442-5.
  • Exkluzívny Damasteel®: Ručne kovaný Damasteel spája niekoľko špeciálnych ocelí do jedinej oceľovej čepele skladajúcej sa zo 120 vrstiev. Výsledkom je mimoriadna odolnosť, trvalá ostrosť a nehrdzavejúca čepeľ odolná voči kyselinám.
  • Špeciálna ergonómia: Rukoväť je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele Cromargan® 18/10 a poskytuje profesionálne držanie vďaka extra hladkému a ergonomickému spojeniu medzi rukoväťou a čepeľou. To zaistí lepší smer a presnejšie krájanie.
  • Perfektná rovnováha: Krájanie a sekanie ako nikdy predtým, s masívnou kovanou oceľovou podperou zaisťujúcou v ruke dokonalé vyváženie hmotnosti pre výnimočný komfort a presnosť.
  • SIGNATURE obal: Prémiový jedinečný zážitok z rozbalenia, prémiový leták, hodnotná drevená darčeková krabička pre bezpečné skladovanie.
  • Čistenie noža: ručné umývanie. 
  • Vyrobené v Nemecku: nôž v prémiovej kvalite.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1882019998
EAN 4000530730329
Značka WMF
Farba nerez
Rad Chef's Edition Damasteel
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x nôž na mäso 20 cm
Hlavný materiál špeciálna kovaná oceľ Damasteel®
Dĺžka (cm) 33
Starostlivosť o výrobky ručné umývanie
Vyrobené v Nemecko