Nôž na syr Profi Plus

Nôž na syr zo série Profi Plus ľahko nakrája rôzne druhy syrov. Vďaka ostré vrúbkované čepeli môžete nakrájať mäkké syry ako je hermelín, romadur alebo gorgonzola na úhľadné kúsky. Výrezy uprostred čepele zabraňujú prilepeniu smotanovej časti syra. Dokonca aj polotvrdé syry, ako je gouda alebo eidam, môžu byť nakrájané na jemné plátky. Zakrivená dvojdielna špička vám umožní napichnúť syr a položiť ho elegantne na tanier alebo plátok čerstvé bagety. Milovníci syrov a každý, kto servíruje syrovou doštičku, si zamiluje nadčasový dizajn WMF nože na syr, ktorý je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele Cromargan®.

Produkt si môžete kúpiť aj od našich partnerov

Popis produktu

Rad Profi Plus ponúka sériu praktických kuchynských pomocníkov v jednotnom a modernom dizajne pre naozaj každý krok a každý typ prípravy. Otáčajte pečené zemiaky, steaky, ryby alebo karamelizované ovocie s obracačkou z nehrdzavejúcej ocele a nepriľnavého plastu, zabránite tak poškodeniu svojho riadu. Tento profesionálny rad obsahuje aj škrabky, naberačky, paličky na mäso a mnoho ďalšieho. Všetky výrobky sú prémiovej kvality a vďaka závesnej rukoväti môžu byť vždy po ruke. Skrátka varenie a servírovanie vo veľkom štýle. 

  • S praktickým okom pre uloženie na závesnej tyči s háčikmi. 
  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná pre umývanie v umývačke, odolná voči kyselinám, korózii a extrémne odolná proti poškriabaniu.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke.

product_9022_0.jpg

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1871656030
EAN 4000530549389
Značka WMF
Farba nerez
Rad Profi Plus
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x nôž na syr
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Dĺžka (cm) 28
Návrhár Makio Hasuike

Môžete nám pomôcť s webovou stránkou?

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázať všetko
Povoliť všetko