Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Sada nožov Grand Gourmet Damasteel 3ks

Či už ste amatér alebo profesionálny šéfkuchár, či vegetarián alebo milovník mäsa, či máte veľa či málo miesta v kuchyni, mali by ste mať vždy po ruke rôzne druhy nožov. Koniec koncov, odporúča sa používať rôzne nože na prípravu rôznych druhov potravín. Napríklad päťdielne sady radu Grand Gourmet a Spitzenklasse Plus pokrývajú celý rad základných kuchynských nožov - nôž na zeleninu, nôž šéfkuchára, viacúčelový nôž, nôž na mäso a nôž na chlieb - takže máte ideálnu výbavu. Trojdielne sady sú k dispozícii tiež a väčšinou pozostávajú z noža šéfkuchára a nožov na prípravu mäsa a zeleniny - teda pre menej náročné potreby. Ako si môžete všimnúť, výber je naozaj široký. Ktorá sada je pre vás tá najlepšia?

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

Nôž ako žiadny iný! Čepele tak krásne, akoby práve vyšli z historickej damašskej kováčne a tak pevné, že vydržia ostré pozoruhodne dlho. To je možné vďaka najmodernejšej technológii kombinujúcej špeciálnu oceľ na vytvorenie čepele, ktorá obsahuje cca 120 vrstiev a jej ďalšie spracovanie tradičným postupom. Charakteristické zrnenie je dosiahnuté špeciálnym leptom rôznych východiskových materiálov. Nože z radu Damasteel sú tak mimoriadne pevné a môžu sa brúsiť do extrémne ostrého uhla. 

  • Obsahuje: 1x nôž šéfkuchára 20 cm, 1x nôž na mäso 17 cm, 1x viacúčelový nôž 11 cm. 
  • Materiál: kovaná čepeľ zo špeciálnej nehrdzavejúcej ocele. Rukoväť vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele Cromargan® 18/10. 
  • Technológia Performance Cut: V tomto jedinečnom postupe podrobujeme čepele presne riadenému tepelnému spracovaniu, ktoré optimalizuje vnútornú štruktúru oceľovej čepele. Každá jednotlivá čepeľ je následne meraná laserom, aby sa určil perfektný uhol brúsenia, a potom je brúsená robotom, aby získala uhol s doteraz nedosiahnutou ostrosťou. To je WMF Performance Cut - pre vynikajúcu a dlhotrvajúcu ostrosť.
  • Ergonomicky tvarovaná rukoväť a dokonale vyvážená váha čepele a rukoväte pre pohodlnú manipuláciu.
  • Čistenie nožov: ručné umývanie. 
  • Vyrobené v Nemecku: nôž v prémiovej kvalite.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1890099998
EAN 4000530679000
Značka WMF
Farba nerez
Rad Damasteel
Množstvo v balení (ks) 3
Obsah balenia 1x nôž šéfkuchára 20 cm, 1x nôž na mäso 17 cm, 1x viacúčelový nôž 11 cm
Hlavný materiál Damasteel špeciálna kovaná oceľ (120 vrstiev)
Starostlivosť o výrobky ručné umývanie
Vyrobené v Nemecko