Sada nožov Grand Gourmet Damasteel 3ks

Či už ste amatér alebo profesionálny šéfkuchár, či vegetarián alebo milovník mäsa, či máte veľa či málo miesta v kuchyni, mali by ste mať vždy po ruke rôzne druhy nožov. Koniec koncov, odporúča sa používať rôzne nože na prípravu rôznych druhov potravín. Napríklad päťdielne sady radu Grand Gourmet a Spitzenklasse Plus pokrývajú celý rad základných kuchynských nožov - nôž na zeleninu, nôž šéfkuchára, viacúčelový nôž, nôž na mäso a nôž na chlieb - takže máte ideálnu výbavu. Trojdielne sady sú k dispozícii tiež a väčšinou pozostávajú z noža šéfkuchára a nožov na prípravu mäsa a zeleniny - teda pre menej náročné potreby. Ako si môžete všimnúť, výber je naozaj široký. Ktorá sada je pre vás tá najlepšia?

Produkt si môžete kúpiť aj od našich partnerov

Popis produktu

Nôž ako žiadny iný! Čepele tak krásne, akoby práve vyšli z historickej damašskej kováčne a tak pevné, že vydržia ostré pozoruhodne dlho. To je možné vďaka najmodernejšej technológii kombinujúcej špeciálnu oceľ na vytvorenie čepele, ktorá obsahuje cca 120 vrstiev a jej ďalšie spracovanie tradičným postupom. Charakteristické zrnenie je dosiahnuté špeciálnym leptom rôznych východiskových materiálov. Nože z radu Damasteel sú tak mimoriadne pevné a môžu sa brúsiť do extrémne ostrého uhla. 

  • Obsahuje: 1x nôž šéfkuchára 20 cm, 1x nôž na mäso 17 cm, 1x viacúčelový nôž 11 cm. 
  • Materiál: kovaná čepeľ zo špeciálnej nehrdzavejúcej ocele. Rukoväť vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele Cromargan® 18/10. 
  • Technológia Performance Cut: V tomto jedinečnom postupe podrobujeme čepele presne riadenému tepelnému spracovaniu, ktoré optimalizuje vnútornú štruktúru oceľovej čepele. Každá jednotlivá čepeľ je následne meraná laserom, aby sa určil perfektný uhol brúsenia, a potom je brúsená robotom, aby získala uhol s doteraz nedosiahnutou ostrosťou. To je WMF Performance Cut - pre vynikajúcu a dlhotrvajúcu ostrosť.
  • Ergonomicky tvarovaná rukoväť a dokonale vyvážená váha čepele a rukoväte pre pohodlnú manipuláciu.
  • Čistenie nožov: ručné umývanie. 
  • Vyrobené v Nemecku: nôž v prémiovej kvalite.

18_9009_9998_100.jpg

18_8031_9998_100.jpg

18_8033_9998_100.jpg

18_8039_9998_100.jpg

Performance_Cut_300.jpg

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1890099998
EAN 4000530679000
Značka WMF
Farba nerez
Rad Grand Gourmet Damasteel
Množstvo v balení (ks) 3
Obsah balenia 1x nôž šéfkuchára 20 cm, 1x nôž na mäso 17 cm, 1x viacúčelový nôž 11 cm
Hlavný materiál Damasteel špeciálna kovaná oceľ (120 vrstiev)
Starostlivosť o výrobky ručné umývanie
Vyrobené v Nemecko

Môžete nám pomôcť s webovou stránkou?

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázať všetko
Povoliť všetko