Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Nože na brunch Nuova 2ks

Nôž na brunch WMF je o niekoľko centimetrov kratší ako stolový nôž, a preto vyzerá oveľa menší. Jeho zúbkovaná čepeľ ľahko rozkrojí rožky alebo žemle a vďaka jej šírke je ideálna na natieranie. Zaoblená rukoväť sedí pohodlne v ruke. Tento špeciálny príbor, vyrobený z leštenej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, je rozmerovo stabilný, odolný voči korózii a potravinárskym kyselinám a možno ho umývať v umývačke. WMF ponúka 19,5 centimetrov dlhý nôž na brunch ako dvojdielnu sadu v kolekcii Nuova. Vďaka svojmu nadčasovému dizajnu je štýlový nielen u raňajok, ale aj pri obede.

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

Pre kolekciu Nuova navrhla dizajnérka Jutta Keil príbory pre všetky špeciálne okamihy. Rad ponúka širokú škálu v závislosti od situácie a gusta: od dezertných vidličiek až po lyžičky k lahodnej káve espresso alebo latte macchiato. Kliešte pochádzajú z dielne André Stockera, ktorý svojím kreatívnym prístupom navrhol univerzálne kliešte a prederavené servírovacie kliešte. Všetky produkty sú vyrobené z leštenej nehrdzavejúcej ocele Cromargan® a v jednoduchom nadčasovom dizajne. 

  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná pre umývanie v umývačke, odolná voči kyselinám, korózii a extrémne odolná proti poškriabaniu.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke. 

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1291936042
EAN 4000530679864
Značka WMF
Farba nerez
Rad Nuova
Množstvo v balení (ks) 2
Obsah balenia 2x nôž na brunch
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Dĺžka (cm) 19.5
Návrhár Jutta Keil