Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.
Viac informácií a nastavenia cookies.

Nože na syr Nuova 2ks

S nožmi na syr radu Nuova ľahko nakrájate rôzne druhy syrov. Vďaka ostré, obojstranne brúsené čepeli môžete nakrájať mäkké syry ako je hermelín, Romadur alebo gorgonzola na úhľadné kúsky. Výrezy uprostred čepele zabraňujú prilepeniu smotanovej časti syra. Dokonca aj polotvrdé syry, ako je gouda alebo eidam, môžete nakrájať na jemné plátky. Zakrivená dvojdielna špička vám umožní napichnúť syr a položiť ho elegantne na tanier alebo plátok čerstvé bagety. Milovníci syrov si zamilujú nadčasový dizajn WMF nožov na syr, ktoré sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele Cromargan®.

Kúpiť výrobok u:

Popis produktu

Pre kolekciu Nuova navrhla dizajnérka Jutta Keil príbory pre všetky špeciálne okamihy. Rad ponúka širokú škálu v závislosti od situácie a gusta: od dezertných vidličiek až po lyžičky k lahodnej káve espresso alebo latte macchiato. Kliešte pochádzajú z dielne André Stockera, ktorý svojím kreatívnym prístupom navrhol univerzálne kliešte a prederavené servírovacie kliešte. Všetky produkty sú vyrobené z leštenej nehrdzavejúcej ocele Cromargan® a v jednoduchom nadčasovom dizajne. 

  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná pre umývanie v umývačke, odolná voči kyselinám, korózii a extrémne odolná proti poškriabaniu.
  • Čistenie: je možné umývať v umývačke. 

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1291786040
EAN 4000530689931
Značka WMF
Farba nerez
Rad Nuova
Množstvo v balení (ks) 2
Obsah balenia 2x nôž na syr
Hlavný materiál nehrdzavejúca oceľ Cromargan® 18/10
Starostlivosť o výrobky možno umývať v umývačke
Dĺžka (cm) 24 | 27.5
Návrhár André Stocker