Ocieľka Grand Gourmet

Či už u amatérskeho alebo profesionálneho kuchára - v žiadnej kuchyni nesmie chýbať ocieľka. Aj tie najlepšie nože stratia časom svoju ostrosť a je nutné ich nabrúsiť. Pri správnom a pravidelnom používaní výrazne predlžuje životnosť nožov. Na rozdiel od brúsikov na nože sa ostrenie ocieľkou používa hlavne pre menej tupé nože. Ostrie čepele brúsime v cca 20 ° odklone ťahom a rovnomerne z oboch strán. Ocieľku nepoužívajte na brúsenie nožov s pílkovým alebo zubatým ostrím.

Produkt si môžete kúpiť aj od našich partnerov

Popis produktu

Nože z kolekcie Grand Gourmet sú vrcholom každej kuchyne. Vyrobené kompletne z nehrdzavejúcej ocele spájajú štýlový dizajn a vysokú funkčnosť. Rukoväte z Cromargan® sú príjemné na uchopenie, bezpečné a garantujú hygienické použitie. Čepele nožov sú vyrobené z vysoko kvalitnej ocele a kované tradičným spôsobom po celej dĺžke kováčskym kladivom, niekoľkokrát brúsené a leštené,aby sa dosiahol úplne hladký povrch. Okrem klasiky, akou je napríklad univerzálny nôž, nôž šéfkuchára a nôž na chlieb, séria Grand Gourmet zahŕňa tiež vykosťovací, filetovací a Santoku nôž. Dizajn i použitý materiál sú vhodné na gravírovanie - môžete tak získať jedinečný nôž, či niekoho obdarovať veľmi osobným darčekom. 

  • Celková dĺžka 36 cm, dĺžka čepele 23 cm. 
  • Rukoväť je vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele Cromargan® 18/10. 
  • Vhodná pre všetky nože s rovným ostrím. Nie je vhodná pre zúbkované nože. 
  • Vyrobené v Nemecku.

18_8964_6030_100.jpg

Performance_Cut_300.jpg

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 1889646030
EAN 4000530547651
Značka WMF
Farba nerez
Výška (cm) 8
Šírka (cm) 5
Rad Grand Gourmet
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x ocieľka
Hlavný materiál špeciálna kovaná oceľ
Dĺžka čepele (cm) 23
Starostlivosť o výrobky ručné umývanie
Vyrobené v Nemecko
Dĺžka (cm) 40
Návrhár Makio Hasuike
Cena za dizajn Busse Longlife Design Award Busse Design Ulm GmbH 2005, Design Plus Messe Frankfurt 1994, Ernennung Compasso d'oro 1995, Internationaler Designpreis Design Center, Prix de Couverts Maison & Objet Paris 1997, red dot award Design Zentrum NRW 1994

Môžete nám pomôcť s webovou stránkou?

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázať všetko
Povoliť všetko