Obrázek není k dispozici

Páková vývrtka Baric

Vyskúšajte aj vy jednoduchý spôsob, ako vybrať korok z vínovej fľaše - je tu naša profesionálna vývrtka, ktorá prináša do otvárania vína bezkonkurenčnú presnosť a štýl. Jednoducho ju priložte k fľaši s vínom ľubovoľnej veľkosti, pritlačte rukoväť a zdvihnite páku. Vďaka špicatému vretenu a mechanizmu, ktorý je najlepší vo svojej triede, korok vytiahnete s presnosťou a ľahkosťou bez toho, aby sa rozdrobil. Táto prvotriedna vývrtka sa vyznačuje elegantným a ergonomickým dizajnom, ktorý pri používaní zaisťuje maximálnu bezpečnosť. Súčasťou vývrtky je aj orezávač fólie, takže máte k dispozícii všetko, čo na otvorenie fľaše potrebujete. Ideálny darček pre každého milovníka vína.

Popis produktu

  • Tá najlepšia z najlepších: Profesionálna vývrtka, ktorá využíva jednoduchý pákový pohyb, aby prakticky otvorila fľaše s vínom ľubovoľnej veľkosti, stačí ju priložiť, stlačiť a zdvihnúť.
  • Ako profesionál: Špicaté vreteno sa jednoducho zahĺbi do korku a následne ho vytiahne bez poškodenia, rozdrobenia alebo ohnutia, takže vo víne nezostane ani kúštik korku.
  • Elegantný dizajn: Moderný valcový dizajn s prirodzenými a čistými líniami kombinuje liatinu a prvotriedne bukové drevo - výsledkom je štýl, ktorý vždy zapôsobí.
  • Ergonómia: Postranné rukoväti sú ergonomicky tvarované tak, aby sa držali pohodlne, boli príjemné na dotyk a zaistili pri vyberaní korku maximálnu bezpečnosť.
  • S orezávačom fólie: Súčasťou vývrtky je orezávač fólie, takže máte k dispozícii všetko, čo na otvorenie fľaše potrebujete.
  • Prvotriedny darček: Páková vývrtka WMF sa dodáva v úchvatnej, kvalitnej darčekovej krabici, takže je ideálnym darčekom pre všetkých someliérov a milovníkov vína.

Špecifikácia produktu

Číslo produktu 0636807920
EAN 4000530746528
Značka WMF
Farba nerez
Rad Baric
Množstvo v balení (ks) 1
Obsah balenia 1x páková vývrtka
Hlavný materiál liaty kov
Sekundárny materiál buk
Starostlivosť o výrobky ručné umývanie

Môžete nám pomôcť s webovou stránkou?

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázať všetko
Povoliť všetko